“Ну, дай Бог, щоб назавжди”: 23-річна дружина Остапчука розповіла, як батьки відреагували на одруження

Катерина Полтавська та Володимир Остапчук нещодавно розповіли своїм підписникам, що тепер вони чоловік і дружина офіційно: як відреагували батьки на цю новину.

23-річна дружина Володимира Остапчука, відома як блогерка Катерина Полтавська, на своїй сторінці в Instagram розповіла про реакцію своїх батьків на новину про їхній шлюб.

У своєму пості Катя розкрила, що для її мами й тата новина про те, що їхня донька обрала старшого на 16 років партнера для створення сім’ї, стала несподіванкою. Проте, їхня реакція виявилася далеко від негативної – вони виразили справжню радість.

Моя мама буквально пропустила весь етап, коли вона постійно запитувала мене, коли я вже заміж. Для мене це було дещо несподівано, але вони сказали, що раді цій новині, – зізналася Катерина.

Третя дружина Володимира Остапчука розповіла, як батьки відреагували на одруження. Фото з Instagram @poka.tya
Третя дружина Володимира Остапчука розповіла, як батьки відреагували на одруження. Фото з Instagram @poka.tya

Її слова вразили багатьох її шанувальників, які відзначили відкритість та теплоту відносин в родині Полтавських. Катя не приховує свого щастя від свого шлюбу з Володимиром та відчуває підтримку і розуміння з боку рідних.

Зазначимо також, що батьки Остапчука прийняли новину про третій шлюб їхнього сина з радістю та позитивним ставленням. Вони висловили побажання, щоб цей шлюб був останнім для Володимира. Мати шоумена виразила сподівання, що цей шлюб буде вічним.

Третя дружина Володимира Остапчука розповіла, як батьки відреагували на одруження
Третя дружина Володимира Остапчука розповіла, як батьки відреагували на одруження

Проте, щодо реакції батька Володимира, Катерина висловила сумніви, чи він усвідомив факт третього шлюбу свого сина. Вона пожартувала, що батько, ймовірно, не зрозумів цю новину належним чином. Таким чином, сімейна динаміка Остапчуків стала предметом зацікавлення для публіки після того, як Володимир офіційно оголосив про своє третє одруження зовсім нещодавно. Шоумен разом із обраницею також поділились кадрами своїх обручок у соціальних мережах.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.