Даша Астаф’єва відверто зізналася, як батьки бойфренда ставляться до неї: майбутні свекруха і свекор

Зірка Даша Астаф'єва вперше вирішила розказати про свої відносини з батьками свого коханого: як до неї ставляться та що про неї розказують. Подробиці.

Даша Астаф’єва, відома українська співачка та модель, розкрила деталі своїх відносин з родиною свого коханого. За її словами, з появою нового коханого у її житті, відбулося багато змін, особливо у її відносинах з родиною партнера, її вперше в житті прийняли з неймовірним теплом та обіймами. Даша також визнала, що її бойфренд проявляє неймовірну турботу та піклування, що допомагає їй залікувати травматичний досвід з дитинства.

Даша Астаф’єва висловила глибоку вдячність йому за те, що він повернув їй почуття родини, яке вона давно втратила. Цей бойфренд став першим, чиє оточення виявило їй справжню любов і підтримку.

Для Даші це особливо важливо, оскільки раніше вона почувалася відчуженою в оточенні своїх рідних. Тепер вона може бути впевнена в тому, що її близькі приймуть і підтримають незалежно від обставин. Її серце наповнене відчуттям приналежності та безпеки.

38-річна Даша Астафʼєва розповіла, як до неї ставляться батьки коханого
38-річна Даша Астафʼєва розповіла, як до неї ставляться батьки коханого

Артистка також розповіла, що бабуся й дідусь дивляться й підтримують її успіхи. Це створює для неї новий рівень зв’язку зі своєю родиною, який раніше був їй недоступний. Даша відзначає, що це перше в її житті відчуття справжнього зацікавлення та підтримки від рідних, яке вона довго прагнула.

У своїх відвертих висловлюваннях Даша зізналася, що більшість її минулих стосунків розпадалися саме через несприйняття батьками своїх партнерів. Вона визнала, що численні розставання виникали через те, що батьки своїх партнерів не приймали її як таку, якою вона є.

Серед причин її неприйняття артистка вказала на свою професію, за якою батьки вважали її нестабільною, а також на переконання щодо недооцінки їхніх синів, незацікавленість у політиці та високий дохід, що приводив до приниження чоловіків. Вона визнала, що це стосувалося практично всіх її колишніх партнерів.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".