40-річна тренерка Аніта Луценка розповіла про невдалу операцію та показала, як їй зіпсували живіт (ФОТО)

Відома фітнес-тренерка вперше поділилась зі своїми підписниками у соціальних мережах, що мала негативний досвід із хірургом: що сталось із Анітою Луценко.

Українська фітнес-тренерка Аніта Луценко, вперше вирішила відкрито поділитися своєю проблемою. Виявилося, що у неї виникли серйозні ускладнення після операції на животі, яка була проведена з метою виправлення наслідків пологів на її тілі.

Впродовж багатьох років Аніта намагалася уникати обговорення цієї проблеми, але зрештою вона вирішила зробити крок вперед та розкрити свою історію у соціальних мережах.

Показуючи свої фотографії до та після операції на своєму Instagram-акаунті, Аніта дала можливість своїм підписникам подивитись на реальність життя після таких медичних втручань.

Аніта Луценко розповіла про невдалу операцію та показала свій живіт
Аніта Луценко розповіла про невдалу операцію та показала свій живіт

Виявилося, що після пологів Аніта стикнулася з проблемою зайвої ваги та змінами у структурі свого тіла. Вона розповіла, що вирішила звернутися до хірургічного методу, щоб виправити ці проблеми. Проте, результати операції були далекими від того, що вона очікувала.

Замість покращення її стану, Аніта зазнала ще більших труднощів. Її відвага показати свої фотографії до та після операції викликала хвилю співчуття та підтримки з боку її фоловерів. Багато жінок зізналися, що вони також мають подібні проблеми.

Аніта Луценко розповіла про невдалу операцію та показала свій живіт
Аніта Луценко розповіла про невдалу операцію та показала свій живіт

Після набору ваги та значного розтягнення живота, у жінки з’явилася пупкова грижа. Операція була нескладна, діагноз встановили швидко. Пішла до хірурга та запитала, що робити. Аніті запропонували, якщо вже через пупок входити, то й діастаз можна підшити.

Проте, стан тренерки та її живота тільки погіршився. Вона постійно намагалася маскувати цю проблему високими лосинами.

Вона підкреслила, що лікар, який її операцію проводив, вважався одним із найкращих українських хірургів, але виконав свою роботу неякісно. Тож наступні п’ять років стали для тренерки дуже важкими. Під час фотосесій їй доводилося вибирати кращі кути та не показувати живіт під час тренувань. Вона додала, що ця тема для неї досі є дуже чутливою і радить всім ретельно зважити на вибір хірургічного втручання.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".