Що зіркам дісталося після розлучення: Іво Бобул три рази залишав по квартирі, а Тищенко зламав систему

Розлучення зірок завжди пов'язані із купою проблем. Одна з них — розподіл майна. Які подарунки отримували до дня розлучення знаменитості і що віддавали дружинам. Читайте в матеріалі "Один Факт".

Розлучення зірок дуже часто супроводжуються розподілом майна. Деякі із знаменитостей-чоловіків, щоб уникнути судових справ — добровільно залишають майно дружинам та дітям. Є серед українських зірок і такі, що навпаки — отримують фінансові статки від.. своєї дружини після розлучення. Ось, наприклад, як народний депутат Микола Тищенко. Але давайте про все — по порядку.

Микола Тищенко

У грудні 2023 року стало відомо, що народний депутат України Микола Тищенко — розлучився зі своєю дружиною Аллою Барановською. Подружжя прожило в шлюбі 7 років. Ані Тищенко, ані Барановська цей факт ніяким чином не коментували, а суспільство дізналось про їх розлучення завдяки порталу судової влади України.

Микола Тищенко отримав від колишньої дружини 12,6 мільйонів гривень після розлучення
Микола Тищенко отримав від колишньої дружини 12,6 мільйонів гривень після розлучення

Цікаво, що вже після розлучення, а саме — 15 лютого 2024 року колишня дружина Тищенка Алла Барановська… подарувала йому понад 12 мільйонів гривень. Екс-депутат “Слуги Народу” отримав від екс-дружини 12,6 мільйонів гривень і… зламав систему. Адже зазвичай після розлучення чоловіки віддають дружинам частину майна. А у випадку з подружжям Тищенко і Барановської вийшло навпаки.

Іво Бобул

Співак Іво Бобул був одружений тричі. І тричі переживав розлучення. Одного разу виконавець зізнався, що усі три розлучення стались із ним через те, що дружини його використовували.

Іво Бобул після розлучення залишав кожній дружині по квартирі
Іво Бобул після розлучення залишав кожній дружині по квартирі

Біля мене були жінки-споживачі — розповідав Іво Бобул. — Якщо ти добра душа і любиш, то даєш людині те, що вона просить. А тебе використовують…
Іво Бобул навіть після розлучення залишивсь справжнім чоловіком і пішов ні з чим. Зі спільно нажитого майна він собі не забирав нічого, залишивши все своїм колишнім обраницям. Наприклад, квартиру в центрі Києва співак залишив своїй екс-дружині Лілії Сандулесі.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".