“Я знову зробила це”: Аліна Гросу поділилась своїм щастям — співачка вдруге вийшла заміж і показала коханого

Аліна Гросу поділилась радісною звісткою. Дівчина вдруге вийшла заміж. Хто обранець зірки та як молодята зустріли свій перший ранок в новому статусі — читайте подробиці в матеріалі "Один Факт".

Аліна Гросу поділилась із шанувальниками радісною новиною. Співачка вдруге вийшла заміж. Чутки про те, що Гросу вийшла заміж, з’явились ще декілька днів тому. І ось сьогодні красуня підтвердила, що зробила це знов.

Аліна Гросу офіційно підтвердила, що вийшла заміж
Аліна Гросу офіційно підтвердила, що вийшла заміж

Співачка супроводила допис весільною світлиною, на якій вона постає разом із своїм чоловіком. Молодята відвернуті від камери і їх облич не видно. Гросу у весільній сукні та її обранець в чорному стильному костюмі стоять посеред зелених пагробів, та дивляться в далечінь, де б’ються морські хвилі. Щасливе подружжя зустрічає світанок на морському узбережжі.

Я знову зробила це — підписала світлину Аліна Гросу. І додала до цих слів червоне сердечко-смайлик.

Аліна Гросу залишила в таємниці ім’я та зовнішність свого нового обранця. Втім, деякі деталі про цього чоловіка все ж були розкриті. Наприклад, на фото дуже добре помітно, що новий чоловік співачки — стрункий та високий брюнет. За своїм зростом хлопець помітно вищий за саму Аліну.

Користувачі під публікацією співачки почали залишати привітальні повідомлення. Багато хто висловив надію, що Аліна вийшла заміж за російського актора Романа Полянського, з яким в Гросу зав’язались відносини декілька років тому.

Інші ж прихильники вирішили, що весільний кадр — просто піар-хід співачки. Згідно з припущеннями деяких шанувальників – Аліна Гросу просто зняла новий кліп на пісню, і цей кадр – взятий саме з нього.

Привітання Аліні Гросу із днем весілля
Привітання Аліні Гросу із днем весілля

Варто зазначити, що Аліна Гросу останнім часом рідко ділиться новинами зі свого особистого життя. Про зміни в ньому співачка повідомляє лише у власних творчих проектах.

Аліна Гросу вперше натякнула прихильникам про те, що вийшла заміж — наприкінці лютого 2024 року. Співачка показалася на світлині у весільній сукні. Трохи пізніше факт заміжжя Гросу підтвердила і її подруга, також продемонструвавши світлину із урочистого заходу.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.