Солодка обгортка, та цукерка гірка: в оточенні Тіни Кароль розповіли, який у неї характер в реальному житті

Тендітна й завжди усміхнена Тіна Кароль видається прихильникам ніжною кульбабкою. Насправді ж зірка має сталевий характер, який здатна продемонструвати за потреби. Це добре відомо її оточенню.

Олександр Асаулюк запевняє, що Тіна Кароль зовсім не є “м’якою та пухнастою”. За образом наївної блондинки приховується доволі потужна особистість. Насправді, на думку продюсера, співачка ставить перед собою мету й чітко знає, що потрібно вчинити для її втілення в життя. Зокрема, силу свого характеру Кароль продемонструвала на шоу “Голос країни”, коли твердо трималася у тренерському кріслі попри смерть коханого чоловіка Євгена Огіра.

Який характер насправді у Тіни Кароль

Багато нарікань у бік знаменитості лунало, коли вона відправила свого сина Веніаміна навчатися й жити до Лондона. Та Тіна знову проявила всю міць свого характеру й не дослухалася до порад з оточення. Хоча згодом сама визнавала – після смерті Євгена мала суїцидальні настрої й лише турбота про Веню змусили її залишитися на цьому світі.

Який характер насправді у Тіни Кароль

За 8 років на талант-шоу з Тіною почав фліртувати тренер-колега Дан Балан. Артистка відповідала настирливому кавалеру стриманою посмішкою. Всім здалося, що розпочався зірковий роман. Коли ж шоу завершилося, Тіна зізналася, що між нею та Даном була виключно симпатія без глибоких почуттів. На обурення фанів, що це обман, артистка резонно зауважила, що флірт не може бути обманом.

Який характер насправді у Тіни Кароль

Попри те, що разом зі своїми підопічними Кароль 5 разів здобувала перемогу на “Голосі”, жодного з учасників не взялася продюсувати. Пояснила це тим, що надто сильно зайнята власною творчістю й не хоче робити власні копії. Під час шоу нарікань від підопічних на адресу Тіни не надходило. Натомість як юні дарування потім не просилися під крильце до білявки, отримали відмову всі підряд.

З батьками дівчинка-ромашка теж не спроможна знайти спільну мову. Чи то ніяк не може відпустити дитячі образи, коли їй заборонялося практично все, ще й ремінь по тілу частенько гуляв, чи то просто в артистки та її рідних різняться погляди на життя. Але зустрічаються вони виключно, коли Веніамін приїздить на канікули – на Різдво та Великдень.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".