“Це була моя помилка”: 42-річна Віра Брежнєва прокоментувала розлучення з 60-річним екс-чоловіком Меладзе

Відома співачка Віра Брежнєва нещодавно розлучилась з відомим продюсером Костянтином Меладзе: "Це був важкий період, але я його пройшла". Подробиці.

Співачка Віра Брежнєва, після припинення шлюбних взаємин з композитором Костянтином Меладзе, розкрила своє ставлення до минулого та стан своєї душі після цього періоду.

Згідно з власними словами артистки, пройшло близько півтора року, перш ніж вона змогла відновити свої сили і енергію. Вона визнала, що цей час був для неї періодом покращення самопочуття та відновлення емоційної рівноваги. Брежнєва підкреслила, що вона повністю зробила для себе все можливе, щоб відпустити минуле і не залишати в собі негативних емоцій або претензій до свого колишнього чоловіка.

Віра Брежнєва прокоментувала розлучення з відомим продюсером
Віра Брежнєва прокоментувала розлучення з відомим продюсером

У своїй заяві співачка наголосила, що наразі вона вже відчуває себе зовсім іншою людиною, готовою до нових викликів і можливостей, які життя принесе. Вона зазначила, що несе в серці тільки позитивні почуття і прагне рухатися вперед, не зупиняючись на думках про минуле.

Після важкої ситуації, що тривала півтора року, Віра вирішила прийняти себе такою, якою вона є, та рухатися вперед. Вона визнала свої помилки та зробила з них уроки, але вирішила не залишатися у минулому та не перетворюватися на жертву обставин.

Віра Брежнєва прокоментувала розлучення з відомим продюсером
Віра Брежнєва прокоментувала розлучення з відомим продюсером

Також Віра Брежнєва визнала, що цей період був для неї часом особистого зростання та дорослішання. Вона не має претензій ні до кого, не вважає себе ображеною та не намагається зробити когось винним у своїх проблемах.

Ця історія нагадує нам, що навіть у найскладніших моментах життя можна знайти силу в собі, щоб піти вперед та вчитись на своїх помилках. Співачка стала прикладом того, як прийняти виклики життя з гідністю і продовжувати свій шлях до нових вершин, не забуваючи про важливість вдячності та самовдосконалення.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.