Олексій Суханов публічно заявив про свої почуття до ексхолостячки Злати Огнєвіч: “Довго добирав слів”

Є знаменитості, про особисте життя яких нічого невідомо. У число таких входять Олексій Суханов та Злата Огнєвіч. Не дивно, що ведучий та співачка відчувають взаємну приязнь.

Ведучий Олексій Суханов виклав у своєму Інстаграмі світлину зі Златою Огнєвіч. На фото ведучий та співачка занадто близько притиснулися один до одного. Дівчина ще й губки бантиком скрутила, неначе для поцілунку. 50-річний чоловік підписав пост так:

“…довго добирав слів, аби точніше визначити своє відчуття Злати і, здається, знайшов – вона силуетна у будь-чому: від бездоганної статури до своєї музики.! А ще аристократизм, який не зіграєш”.

Подібне зізнання трішки приголомшило підписників. Та найбільше здивувалася сама винуватиця спільного фото, тож відповіла коротко:

“Вау! Які слова… Дякую!”

Суханов розлучений. 38-річна зірка взагалі ніколи не була одружена. Цій парі нічого не заважає бути разом. Та, швидше за все, блогер мав на увазі зовсім інше, не те, що зазвичай відбувається між чоловіком та жінкою.

Олексій Суханов зробив зізнання Златі Огнєвіч

В одному з інтерв’ю Олексій зізнався, що його кохання ніколи не бувало взаємним. Або беззастережно кохав він, або дозволяв любити себе. З російською дружиною ведучий прожив 13 років, але так і не спромігся покохати цю жінку.

І хоча Оля за довгі роки дійсно стала для нього найріднішою людиною, такого почуття, як описують класики, Суханов ніколи відносно дружини не відчував. Напевно, в усьому завинив знак Зодіаку.

Козороги занадто уперті й практично нездатні поступатися. А це стоїть на заваді побудови взаємних стосунків. Злата, до речі, теж Козоріг, тож дві творчі людини могли б знайти спільну мову. Тільки одна заковика – Олексій розповів, що не самотній, хоч і не поспішає афішувати другу половинку.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".