“Він не публічний”: Надія Матвєєва вперше висловилась про свого бойфренда, який молодший на 20 років

Телеведуча Надія Матвєєва вирішила висловитись щодо свого коханого чоловіка, який на 20 років молодший за неї: чому зірка його приховує та не показує на публіці.

Українська ведуча Надія Матвєєва зберігає велику таємницю щодо свого особистого життя, навіть попри суспільний інтерес. Ведуча утримує від публіки свого бойфренда, якому на 20 років менше, ніж ведучій. Вона активно уникає будь-яких публічних виявів стосунків з ним та навіть відмовляється від розмов про нього в мас-медіа.

Надія Матвєєва висловила думку, що рідні та близькі їй люди – це самостійні особистості з власними думками та поглядами. Вона підкреслила, що поважає їхнє ставлення до різних аспектів її життя. За її словами, її партнер не є прихильником публічності і не бажає знаходитися під загальним оглядом. У зв’язку з цим вона вирішила захистити його особистий простір.

Таким чином, Надія Матвєєва продемонструвала свою повагу до свого партнера та згуртування з родиною, виключаючи його з її публічного життя. Дане рішення підкреслює важливість особистого простору і збереження приватності, навіть в контексті зіркового статусу.

Надія Матвєєва розповіла, чому приховує бойфренда, який на 20 років молодший
Надія Матвєєва розповіла, чому приховує бойфренда, який на 20 років молодший

Знаменитість зазначила, що її близькі – дорослі особи, які мають власне право на приватність та можливість вибирати, як вони бажають, щоб про них говорили. Надія зауважила, що її близькі хочуть жити спокійно і щоб про них не розповідали.

Вона розуміє, що життя інших людей не є її власністю. Це аналогічно до ситуації, коли дві людини в моменті спілкуються між собою, а потім хтось з них йде до іншої людини та все розповідає про неї без дозволу.

У цьому контексті варто згадати, що Надія Матвєєва вже тривалий час перебуває в стосунках з чоловіком, який є молодшим за неї. Проте, вона не ділиться деталями про свого партнера з публікою. Хоча кілька разів вона публікувала зображення з чоловіком, але на них видно лише його спину.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".