Ольга Сумська розповіла, який паспорт у її доньки-українки Антоніни Паперної з Москви: “Ми тоді не розуміли”

Антоніна Паперна, дочка зірки Ольги Сумської, вже встигла викликати цікавість своїм статусом: яке громадянство має Тоня, яка наразі перебуває в Москві.

У відповідь на запитання щодо отримання російського громадянства її донькою Антоніною Паперною, відома українська акторка Ольга Сумська розкрила деталі, які могли би прояснити ситуацію, що виникла внаслідок її попередніх висловлювань.

У своєму інтерв’ю, яке було опубліковане у 2014 році, Сумська розповіла про те, що вона заплатила півмільйона рублів для того, щоб її донька могла отримати російське громадянство. Історія була сповнена драми, оскільки, за даними акторки, вона намагалася допомогти своїй доньці знайти роботу у Москві, де, за її словами, з українським паспортом це було вкрай складно.

Ольга Сумська розповіла, чи має її донька Антоніна Паперна російське громадянство
Ольга Сумська розповіла, чи має її донька Антоніна Паперна російське громадянство

Проте зараз Ольга Сумська відмовилася від попередніх тверджень, заявивши, що її слова були вирвані з контексту. Вона висловила своє обурення стосовно того, як її інтерв’ю було представлене, наголошуючи на тому, що ніяких фінансових угод з метою отримання російського громадянства не відбувалося.

Ольга Сумська розповіла, чи має її донька Антоніна Паперна російське громадянство
Ольга Сумська розповіла, чи має її донька Антоніна Паперна російське громадянство

У своїх коментарях, Ольга Сумська, визнала, що її донька, Антоніна Паперна є власницею українського паспорту та ідентифікує себе як українку. У відповідь на запит журналістки щодо можливого наявного у Тоні російського громадянства, Сумська виразила своє незадоволення з таким питанням:

Думаю, ні. Я навіть не запитую. Ви знаєте, я на ці теми не спілкуюся з донькою. Це страшний біль.

Сумська поділилася, що останній раз вона бачила свою доньку понад два роки тому і ця тема стала для неї дуже болючою. Наразі вона не може передбачити, коли вони зможуть знову зустрітися. Це здається неможливим, її серце наповнене болем і розпачем.

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.