З простачки у світську левицю: як виглядала Ольга Фреймут до того, як стала теледівою з “кучерявим” язиком

Нині ведуча Ольга Фреймут намагається усіх повчати. Мовляв, знає усе краще за всіх і може показати, як і що треба робити. Колись же ця самовпевнена в собі дамочка була повною протилежністю.

У мережі можна знайти чимало світлин Ольги Фреймут у різні періоди її життя. Тут і школярочка-відмінниця, і брюнетка з немовлям на руках, і доволі невпевнена в собі особа. За словами телеведучої, вона тоді виглядала просто жахливо.

Дівчина мала криві зуби, тому змушена була ходити з брекетами. Була доволі пухкенькою. Волосся було довгим і посіченим. Отже, виглядала зовсім не як леді й потребувала чималої роботи над собою.

Як виглядала Ольга Фреймут замолоду

Одне добре – Оля твердо знала, ким хоче стати у житті, тому поступово рухалася до поставленої мети. Всі її кроки були виваженими й чітко окресленими. Тому і вдалося досягнути того стану, який можемо сьогодні споглядати.

Як виглядала Ольга Фреймут замолоду

У доревізорський період свого життя Фреймут була брюнеткою. Саме у такому вигляді дівчина стала мамою донечки Злати. Є й світлина з мамою. Тут уже в Олі вибілене волосся, але вона зовсім не така тендітна леді, як зараз. Напевно, й про світський етикет тоді абсолютно нічого не чула.

Як виглядала Ольга Фреймут замолоду

Батьки виховували дівчинку суворо. Багато чого їй робити не дозволялося. Наприклад, не можна було стрибати на скакалці, “щоб груди не тряслися”. У танцях на дискотеці юнка теж не брала участі.

Стояла біля батареї, а на неї ніхто не звертав уваги. Ті, хто пам’ятають участь зірки в шоу “Танці з зірками”, можуть пригадати, що відтоді нічого не змінилося – Фреймут так і не навчилася танцювати.

Отже, тим, хто вважає ревізорку ідеалом жінки, з якої слід брати приклад, можна видихнути з полегшенням. Оля така ж, як і всі, не гірша й не краща. А якщо справді хочете стати леді, робіть це за покликом душі, а не копіюйте чиюсь не завжди адекватну поведінку.

Нові статті

Схожі статті

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.