40-річний Григорій Решетнік вперше розкрив таємниці особистого життя з дружиною: “Легше втекти”

Сім'я Григорія Решетніка здається ідеальною, чудова дружина та троє дітей: телеведучий поділився подробицями особистого життя та розповів про кризи, які проходив з Христиною Решетнік.

Телеведучий Григорій Решетник, який вже протягом 15 років знаходиться в шлюбі з Христиною Решетник та виховує трьох синів, розкрив деталі свого подружнього життя. Їхня сім’я, здається, що має ідеальну картинку, проте за словами знаменитості, у них також були складні періоди.

Телеведучий розповів про кризи, які вони з дружиною пережили на 3-му та 7-му роках шлюбу. Він визнає, що супроводжувалися вони скандалами та напругою.

Решетник, зауважив, що чоловіки, на відміну від загального уявлення, можуть бути надзвичайно вразливими. Справа у тому, що чоловік, знаходячись у ситуаціях емоційного напруження, часто відчуває нестачу підтримки. У цих моментах, замість того, щоб звернутися до своєї дружини, яка має бути його опорою у всіх життєвих труднощах, він може віддати перевагу кому-небудь іншому, з ким йому буде легше.

Григорій Решетнік розповів таємниці особистого життя з дружиною Христиною
Григорій Решетнік розповів таємниці особистого життя з дружиною Христиною

Телеведучий уточнив, що ніколи не було такого, що він уникав своєї дружини на користь інших жінок. Він пояснив, що йому дуже важливо бути гідним сім’янином, особливо з огляду на те, що його батьки жили разом протягом 40 років, і він бажає мати таке ж стійке сімейне життя. Зокрема, він відчуває себе зобов’язаним перед своїми синами і бажає надати їм приклад того, як слід поводитися у стосунках.

Григорій Решетнік розповів таємниці особистого життя з дружиною Христиною
Григорій Решетнік розповів таємниці особистого життя з дружиною Христиною

Більше того, він зазначив, що вони з дружиною постійно працюють над своїм стосунками. Григорій радіє, що зустрів Христину у своєму житті і вважає, що це є великим щастям мати такого партнера.

Він завжди наголошував на важливості регулярного вдосконалення стосунків і спільної роботи над ними. За його словами, це дозволяє їм зростати як особистості та як сім’ї, зміцнюючи зв’язок і підтримуючи взаємне розуміння та підтримку.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.