Не така вона й красуня насправді: Ксенія Мішина без макіяжу виглядає, як і всі – має недоліки на обличчі

Схоже, Ксенію Мішину дістали розмови про пластику. От вона й показала себе абсолютно без косметики, щоб фани могли пересвідчитися – усе своє, рідне, навіть пігментація під очима.

На телеекрані ми бачимо Ксенію Мішину завжди в ідеальній формі. Повірити, що таке гарне обличчя може бути дане від природи, широкому загалу складно. Ось і ходять чутки, що 34-річна акторка наробила купу операцій.

Щоб розвіяти ці фейки, Ксенія показала абсолютно не нафарбоване личко. Підписники Інстарграм-сторінки знаменитості мали можливість переконатися: вона від природи є такою, як і всі інші люди. А виглядає ідеально через мейкап.

Зірка наголосила, що жодних ботоксів собі ніколи не колола. Показала зморшки на лобі та пігментні плями під очима. Тож просто приховує власні недоліки за шаром косметики. Вилікувати пігментацію Ксенії не вдалося, то у звичайному житті застосовує коректор, зрідка тон.

Ксенія Мішина показала всі недоліки без косметики

Та коли треба брати участь у якомусь проєкті, тут уже в хід іде важка мейкапна артилерія. Мішина також негативно висловилася у бік прикрас. Всілякі “бірюльки від Cartier” не наповнять людину змістом.

Ксенія Мішина показала всі недоліки без косметики

Справжня краса насправді перебуває в середині людини, у її фізичному, емоційному та душевному стані. Тож ніякі коштовні камінці не зможуть додати сяяння очам чи щирості посмішці.

Ксенія Мішина показала всі недоліки без косметики

Регулярні фізичні вправи додадуть кожній людині краси, привабливості, гармонійності і в підсумку щастя. Тож енергію слід здобувати не з дорогої косметики, прикрас та брендового одягу, а з подолання себе.

Тож усім дівчатам, які перебувають у гонитві за зовнішньою красою, акторка порадила насамперед знайти внутрішній баланс, і тоді не речі наповнюватимуть нас змістом, а ми самі.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.