Артемій Єгоров “сохне” по Мішиній, а Міша Крупін – по Златі Огнєвіч: екс-холостячки крутять чоловіками

Актор Артемій Єгоров та музичний виконавець Міша Крупін розповіли про свої вподобання щодо жінок та це стали екс-холостячки Ксенія Мішина та Злата Огнєвіч.

Артемій Єгоров, відомий український актор, засліплений красою колеги екс-холостячки Ксенії Мішиної, з якою він працював на зйомках фільму “Сусідка” кілька років тому. Він не втомлюється висловлювати своє захоплення від її таланту і краси, особливо вражений її ефектними образами в ролі ведучої шоу “Я люблю Україну”.

Єгоров відзначив, що їхня дружба почалася задовго до спільної роботи над фільмом, і він завжди бачив у Мішиній не лише талановиту акторку, але й привабливу жінку. Він описує її як елегантну і тендітну, відзначаючи не тільки її акторські здібності, а й особистість, як дівчини.

Артемій Єгоров та Міша Крупін розповіли про свою симпатію до екс-холостячок
Артемій Єгоров та Міша Крупін розповіли про свою симпатію до екс-холостячок

Що стосується її участі в шоу “Я люблю Україну”, то Єгоров не приховує свого захоплення від того, як вона перетворюється на екрані. Він особисто захоплений образом Ксюши як блондинки, відзначаючи, що це створює неперевершений ефект.

З цими висловами актор наводить на думку, що він, можливо, більше, ніж просто колега. Його захоплення не лише проявляється у визнанні таланту і краси Мішиної, але й у спогадах про їхню давню дружбу, що, можливо, може перетворитися на щось більше в майбутньому.

Також і до екс-холостячки Злати Огнєвіч проявили симпатію. Міша Крупін, відомий виконавець, здивував своїх шанувальників признанням своїх вподобань щодо жінок. Він відверто розповів, що на сьогоднішній день для нього найбільш сексуальною зіркою в українському шоу-бізнесі є Злата Огнєвіч. Це зізнання стало справжньою несподіванкою для багатьох, але Крупін не соромився висловити свої почуття.

Міша також поділився цікавою історією їхнього знайомства. Виявляється, що вони познайомилися на радіо, де обидва були гостями ефіру. Ця зустріч стала початком їхнього спілкування і, можливо, навіть дружби.

Артемій Єгоров та Міша Крупін розповіли про свою симпатію до екс-холостячок
Артемій Єгоров та Міша Крупін розповіли про свою симпатію до екс-холостячок

Хоч і Міша Крупін був відвертий щодо своїх вподобань, він зберіг таємницю про своє особисте життя. Співак не розповів особисту інформацію про свою кохану жінку, він лише натякнув на те, що вона не є публічною особою.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".