Зустрілись колишній і нинішній: Віталій Борисюк та Євген Паперний пересіклись в спектаклі з Ольгою Сумською

Коли заміжня за Євгеном Паперним Ольга Сумська закохалася у Віталія Борисюка, серед акторів розгорілися справжні італійські пристрасті. Тепер вони утрьох виходять на сцену, забувши про ревнощі.

Першим чоловіком Ольги Сумської був старший на 16 років Євген Паперний. Благовірний частенько випивав, ще й міг підняти руку на дружину. Вранці поводився, неначе нічого не сталося, бо просто не пам’ятав вечірніх подій.

Не дивно, що молодичка з маленькою донечкою на руках підшукала собі іншу партію. Її обранцем став Віталій Борисюк. Коли Євген дізнався про зраду, то просто зшаленів. Суперники побилися, а невірна дружина теж отримала ляпас.

Ольга Сумська грає у виставі з колишнім та нинішнім чоловіком

Ця бійка пришвидшила хід подій. Ольга забрала Тоню і поїхала до Віталія просто посеред ночі. Відтоді вони більше не розставалися. Та минули роки, всі пристрасті давно вляглися. Ніхто вже й не згадує про любовний трикутник.

Ольга Сумська грає у виставі з колишнім та нинішнім чоловіком

Натомість усі три актори залучені до однієї постановки. Це вже не перша їхня сумісна робота. Ще коли Ольга носила під серцем Антоніну, вони виходили на сцену втрьох. Тоді за сюжетом Сумська мала залишити Борисюка заради Паперного.

Ольга Сумська грає у виставі з колишнім та нинішнім чоловіком

Як бачимо, в житті все вийшло точнісінько навпаки. Тепер актори все виправили. У ліричній комедії “Кохання на трьох” усе закінчується, як годиться – дівчина-журналістка покидає старого політика заради молодого літератора. Тобто Сумська переходить від Паперного до Борисюка – все, як було насправді.

Звісно, окрім романтики, героїчна Ольга мріє відновити справедливість, адже її коханець пише для благовірного романи, який той зухвало привласнює, отримуючи порцію слави та оплесків. От тільки утримати біля себе молоду дружину йому не під силу.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.