“Було три приступи”: 19-річна Маша Полякова вперше розповіла про складну операцію та назвала причину

Донька Олі Полякової вперше прокоментувала своє перебування в лікарні та назвала причину складної операції: що сталось з Машою Поляковою та як себе почуває.

19-річна Маша Полякова, старша донька української поп-співачки Олі Полякової, розповіла про свою недавню операцію з видалення жовчного міхура. Ця новина виявилася несподіваною для шанувальників, оскільки вона довго приховувала це.

Згодом Маша засвідчила правдивість чуток щодо свого медичного втручання, зізнавшись у видаленні жовчного міхура. Причиною цієї серйозної операції стало необдумане споживання напоїв під час навчання в Англії, де Марія перебувала перед проведенням операції.

Молодша зірка зазначила, що у неї вже було три приступи панкреатиту. Там утворилися спайки, і лікарі попередили, що наступний приступ може призвести до хронічного панкреатиту.

19-річна Маша Полякова вперше розповіла про складну операцію та назвала причину
19-річна Маша Полякова вперше розповіла про складну операцію та назвала причину

Ця інформація про стан здоров’я Марії стала об’єктом публічного обговорення вперше, вона навіть поділилася деталями своєї попередньої медичної історії. Такий відкритий підхід щодо власного здоров’я сприймається підписниками як важливий крок до зміцнення довіри, а також як нагадування про важливість збалансованого способу життя.

Вона зізналася, що перед недавнім медичним втручанням вона перенесла ще одну операцію через кістоз, який утворився в її організмі. За словами Маші, це не була перша її операція, і цей випадок ще раз підкреслив складнощі, з якими їй доводиться зіткнутися у здоров’ї. Про її попереднє захворювання стало відомо вже наприкінці листопада минулого року, коли Маша разом зі своєю матір’ю, Олею Поляковою, відпочивала. У цей час вона відчула погіршення свого стану здоров’я, і це призвело до її госпіталізації.

19-річна Маша Полякова вперше розповіла про складну операцію та назвала причину
19-річна Маша Полякова вперше розповіла про складну операцію та назвала причину

Медична історія Маші Полякової свідчить про те, що вона стикається з серйозними проблемами зі здоров’ям, які вимагають систематичного лікування та медичного втручання. Незважаючи на це, вона залишається відданою своїй кар’єрі та підписникам.

Нові статті

Схожі статті

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.