“Мені це не подобається”: Маша Єфросиніна вперше прокоментувала, чому її донька Нана уникає публічності

Ведуча Маша Єфросиніна прокоментувала, чому її 20-річна донька Нана не хоче популярності: в чому причина та що на це вплинуло. Подробиці особистого життя.

Маша Єфросиніна, українська ведуча, нещодавно поділилася своїми думками щодо рішення її 20-річної доньки Нани уникати публічності. За словами Маші, вона вже давно припинила публікацію будь-яких деталей про життя своєї доньки за її проханням.

Відповідно до слів Маші, Нана вважає, що публічність призводить до повної втрати свободи у житті. За словами ведучої, її донька є дуже розумною особистістю, яка ретельно розмірковує над своїми рішеннями. Вона вбачає публічність як обмеження своєї особистої свободи, особливо в епоху, коли соціальні норми і вплив часто диктують нам, як повинні ми себе поводити.

Маша Єфросиніна назвала причину, чому її донька Нана не хоче бути публічною
Маша Єфросиніна назвала причину, чому її донька Нана не хоче бути публічною

Єфросиніна поділилася історією, що відбулася з її донькою Наною, яка вирішила уникати уваги та публічності після неприємного інциденту. На той момент Нані було лише 12-13 років, і вони з дітьми подорожували електричкою до Львова. Під час поїздки вони розмовляли, розважалися безалкогольними напоями та закусками, пізніше Єфросиніна отримала особисте повідомлення із фотографією Нани, зробленою нишком сторонньою особою. На знімку були видні розкидані пляшки, папірці та загальний безлад в вагоні, а підпис під фотографією наводив на думку про недбалість доньки зіркової матері.

Після перегляду фотографії Маша звернулася до Нани та була здивована тим, як це могло статися. Проте відповідь доньки вразила матір. Нана запитала, як її взагалі могли знімати без дозволу. Ця репліка стала для Єфросиніни важливим відкриттям. Вона зрозуміла, що її дочка має право на власне приватне життя і рішення про те, що робити зі своїм образом у соціальних мережах.

Маша Єфросиніна назвала причину, чому її донька Нана не хоче бути публічною
Маша Єфросиніна назвала причину, чому її донька Нана не хоче бути публічною

Цей інцидент змусив Єфросиніну зробити два висновки: вона завжди підтримуватиме своїх дітей та поважатиме їхні особисті рішення. Після цього епізоду Нана ніколи більше не дозволила себе сфотографувати та опублікувати світлини в мережі. Ця історія стала для неї важливим уроком про важливість особистої гідності та приватності.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.