Куди подівся EL Кравчук, який у 90-их був зіркою №1: як виглядає 47-річний артист і чим займається

Ель Кравчук у 90-их роках був беззаперечною зіркою в Україні. Та коли почалася масова русифікація, артист став нікому не потрібен. Чи змінилася ситуація, і чим займається 46-річний співак нині?

Коли наш ефір заполонили баскови з кіркоровими, деякі українські артисти, щоб не втратити аудиторію, перейшли на мову сусідньої держави. Таким чином Могилевській, Білик та багатьом іншим зіркам вдалося втриматися на плаву.

Куди подівся EL Кравчук

А Андрій Кравчук безслідно зник з ефірів радіо та телебачення. Навіть перемога у фестивалі “Червона рута” 1995 року не допомогла співаку. Його продюсером якийсь час був Євген Рибчинський. Після припинення співпраці артисту довелося перебратися в театр.

Куди подівся EL Кравчук

Коли за 6 років вирішив повернути собі колишню славу, навіть пісня Кузьми Скрябіна “Душа” не допомогла пробитися на вищі щаблі шоубізу. Андрій Кравчук теж спробував записати трек російською, адже тоді за це нікого не засуджували.

Зокрема, хіт “Голлівуд не для нас” 2008 року було перекладено з української на російську. Тільки за цієї умови можна було сподіватися на ротацію на радіо й телебаченні. Нині EL Кравчук представив україномовний трек, який отримав нову назву “Голлівуд зараз наш”.

Куди подівся EL Кравчук

Шкода, що й нині, коли все повернулося, як має бути, україномовного співака не запросили ані на концерт до 30-річчя Незалежності 2021, ані на новорічний концерт 2023. Без впливового продюсера втрапити у подібні шоу дуже складно, хоча нових синглів у співака достатньо.

Куди подівся EL Кравчук

Нині EL Кравчук виступає переважно на благодійних концертах, а ще підробляє у Полтавському університеті, читаючи студентам лекції. За час повномасштабного вторгнення Андрій виїжджав за кордон лише один раз із концертами.

На жаль, серце його 80-річного тата не витримало бомбардувань. 4 квітня 2022 року близької людини співака не стало. Чоловік благав поховати його в селищі під Бородянкою. Воно перебувало під окупацією і його щойно звільнили. Зробити це було дуже складно, та все ж Кравчук виконав останню волю родича. Організувати похорон фінансово йому допоміг давній товариш Андрій Данилко.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".