Мала ресторан у Франції, в якому більше нічого не вирішує: Ольга Мартиновська розповіла, як втратила бізнес

Суддя з "МастерШефу" Ольга Мартиновська розповіла про бізнес у Франції, якого більше немає. Спочатку усі карти сплутала пандемія, потім — змінилась команда. "Один Факт" розповість деталі історії.

Суддя українського кулінарного шоу “МастерШеф” Ольга Мартиновська розповіла про долю свого колишнього бізнесу. Як відомо – до своєї популярності в Україні Мартиновська довгий час працювала у Франції. Там в неї був власний ресторан.

Ольга Мартиновська назвала причину закриття свого ресторану у Франції
Ольга Мартиновська назвала причину закриття свого ресторану у Франції

Як зізналась сама Ольга – цей ресторан вони відкрили разом із друзями. Спочатку справи йшли добре, але потім сталась пандемія. Заклад довелось закрити майже на цілий рік. Саме в цей непростий час Мартиновська повернулась до Києва і стала учасницею телевізійного кулінарного шоу “МастерШеф”.

Пройшов деякий час і ресторан, в якому працювала Ольга — відновив свою роботу. Але наразі там залишився лише один головний партнер зі старої команди. Інші ж співробітники старого колективу не повернулись.

Команда кухарів в ресторані майже повністю змінилась. Концепція закладу теж була оновлена. Через ці інновації Мартиновська вирішила повністю припинити співробітництво із французьким рестораном.

Також Ольга Мартиновська повідомила про свої подальші плани. Вона бажає відкрити власний ресторан в українській столиці — місті Києві. Суддя “МастерШеф” вважає, що ресторанний бізнес пов’язаний із певними ризиками. Але в той же час — це прибуткова сфера діяльності і нею займатись вигідно. Особливо, якщо є гарні та надійні інвестори.

Ольга Мартиновська також назвала приблизну суму стартового капіталу для відкриття ресторану. Вартість витрат на першому етапі розвитку такого бізнесу сягає в середньому 1 мільйон доларів.

Зараз Ольга Мартиновська має прибуток від власних кулінарних курсів. Саме вони є основним джерелом її доходу у нинішній непростий час. Окрім того, Ольга відвідує зйомки кулінарного шоу “МастерШеф”. За місяць на цій діяльності жінка заробляє приблизно 120-150 тисяч гривень. Цей прибуток — з урахуванням реклами.

Ольга Мартиновська розповіла, як втратила бізнес
Ольга Мартиновська розповіла, як втратила бізнес

Є в Ольги Мартиновської і додатковий підробіток — приготування приватних вечерь для заможних людей. На них вона заробляє приблизно стільки ж, скільки і за 20 днів роботи на зйомках “МастерШефу”.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.