Дантес раптово заспівав пісню Дорофєєвої на вулицях Києва, поки Кацуріна була не поруч: “Я тебе кохаю, але”

Співак Володимир Дантес вийшов на вулиці Києва, щоб заспівати. Навіщо він це зробив і заради кого наважився виконати пісню своєї колишньої, Надії Дорофєєвої. "Один Факт" розповість деталі нижче.

Володимир Дантес відомий в Україні як співак, який в 2008 році здобув перемогу на реаліті-шоу “Фабрика зірок”. З того часу минуло понад 15 років і зараз Дантес значно розширів межі своєї кар’єри.

Дантес раптово заспівав пісню Дорофєєвої
Дантес раптово заспівав пісню Дорофєєвої

В 2015 році Володимир Дантес влаштувався на радіостанцію “Люкс.ФМ” диктором, а зараз активно займається власним кар’єрним розвитком на телебаченні.

Вова Дантес веде з відомою блогеркою Дашею Кубік проект “Мультітрек”. Це — свого роду музичний майданчик, на якому українські артисти створюють нові треки українською мовою. Особливість шоу в тому, що на створення нового музичного твору відводиться обмежена кількість часу: усього лише 12 годин.

Українські музиканти працюють над записом не самі, а в команді із саундпродюсерами, хореографами та стилістами.

Днями ведучі шоу Дар’я Кубік і Володимир Дантес вийшли на вулиці Києва, щоб… заспівати. Якщо бути більш точним — співав лише Вова Дантес. І все заради того, щоб допомогти своїй колезі та підопічній наблизитись до перемоги.

Мета конкурсу, в якому прийняв участь Володимир Дантес, полягала у тому, щоб підходити до пересічних громадян на київських вулицях і без пояснень починати співати уривки з відомих пісень українських виконавців. Перехожі ж, до яких підходив Дантес — повинні були вгадати, з якого саме твору наспівує слова харизматичний хлопець.

Володимир Дантес заспівав посеред київської вулиці
Володимир Дантес заспівав посеред київської вулиці

Під час конкурсу з’ясувалося, що не всі кияни та гості столиці можуть одразу пригадати слова із відомих пісень. Але музична Фортуна все ж посміхнулась Володимиру Дантесу. Він почав наспівувати пісню своєї колишньої дружини Надії Дорофєєвої ось такими словами:

Я тебе кохаю, але не зовсім

Справжній трек вгадали перехожі. Виконавець отримав за це додатковий бал.
Чи допомогла ця маленька вулична перемога підопічній Вови Дантеса — можна подивитись в новому випуску музичного проекту “Мультітрек”.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".