Репяхова через рік після пластичних операцій показала обличчя з різних ракурсів: стала схожа на Тіну Кароль

29-річна Катя Репяхова вирішила похизуватися новим обличчям, яке пластичні хірурги підправили дружині Віктора Павліка рівно рік тому. Подібної реакції фанів блогерка не очікувала.

Не секрет, що пластичні операції з одного боку наближають людей до уподобаного ідеалу, а з іншого роблять сильно схожими на інших. Під ножем пластичного хірурга втрачається особливість індивідууму, дана йому від природи.

Схоже, з Катею Репяховою сталася саме така прикрість. Дівчина напередодні 30-річчя вирішила похвалитися в Інстаграмі своїм новим обличчям. Рівно рік тому блогерка вдалася до ринопластики та ліпофілінгу підборіддя.

Катя Репяхова після пластики стала схожа на Тіну Кароль

Все пройшло успішно, і дружина відомого артиста нині вдоволена своїм новим образом. У неї кирпатий носик і чітко виражена нижня щелепа. Катя зізналася, що наважилася на подібні зміни через хейт з боку підписників.

Та от невдача – витрачено купу грошей, довелося пережити біль та наркоз, а фани знову залишилися невдоволені зовнішністю дівчини. На цей раз Катю порівняли з Тіною Кароль. Мовляв, після хірургічного втручання вони зі співачкою стали на одне лице.

Катя Репяхова після пластики стала схожа на Тіну Кароль

Репяхова отримала від фанів чергову серію лайфаків. Найперше, їй порадили “любити себе такою, якою народилася”. А, по-друге, висловили претензії з приводу сутулості дівчини.

Звісно, знайшлися й такі, що повністю задоволені світлинами дружини Павліка, накидавши їй купу компліментів – “гарна”, “ідеальна”, “чарівна”, “красуня”, “неймовірна”. Та рухатися у бік покращення є куди.

Доведеться Катрусі вирівняти спину та вдатися до мамопластики. Про останню операцію дівчина вже замислювалася. От тільки має намір спочатку подарувати коханому чоловіку ще дитинку, а вже потім планує взятися до збільшення перлів.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.