“Сума була найменшою”: Євген Клопотенко повідомив, скільки грошей йому заплатили за перемогу у “МастерШеф”

Кухар Євген Клопотенко приголомшив сумою, яку отримав за перемогу в кулінарному шоу "МастерШеф". Вона найменша серед тих, що отримували інші учасники. Скільки заплатили Клопотенку — читайте нижче.

Шеф-кухар та переможець 2-го сезону “МастерШефу” Євген Клопотенко вперше чесно розповів про свої заробітки під час участі у кулінарному шоу “МастерШеф”.

В 2015 році майбутній відомий кулінар здобув перше місце у цьому телевізійному шоу України. Звісно, йому видали приз у грошовому еквіваленті. Але сума заохочення переможця виявилась набагато меншою, аніж в інших переможців з минулих сезонів проекту “МастерШеф”.

Євген Клопотенко зізнався, що його виграшний гонорар тоді склав усього лише 200 тисяч гривень. Звісно, для пересічного українця ця сума здастся велетенською. Але за словами Клопотенка — вона найменша серед усіх грошових призів, які виплачував “МастерШеф” в інші роки.

Євген Клопотенко звернув увагу на те, що до Революції Гідності усі переможці “МастерШеф” отримували гонорар у розмірі 500 тисяч гривень. Деяким з них навіть вдавалось отримати по мільйону гривень.

Євген Клопотенко приголомшив сумою, яку отримав за перемогу в кулінарному шоу
Євген Клопотенко приголомшив сумою, яку отримав за перемогу в кулінарному шоу

Клопотенко ж за свою перемогу отримав лише 200 тисяч гривень. І з них йому дісталося лише 180 тисяч, бо відразу він сплатив 20 тисяч гривень податку в державну казну.

Євген Клопотенко зізнався, куди він витратив ці кошти. Шеф-кухар заплатив 120 тисяч гривень за навчання в школі кулінарів. Якщо не враховувати 60 тисяч, що залишились із виграшу — то він фактично спрацював на проекті в нуль. До того ж, йому навіть не дали заохочувального кубка, який завжди вручали переможцям.

На думку Клопотенка, така ситуація з нагородами в той час була пов’язана з урізанням бюджету через складну ситуацію в країні.

Шеф-кухар пригадав, що участь в кулінарному проекті виявилася для нього суцільним пеклом. Особливо складними видалися декілька місяців перед фінальною частиною.

Євген Клопотенко і його десерт на мільйон
Євген Клопотенко і його десерт на мільйон

Конкуренція була високою і інші конкурсанти були серйозно налаштовані проти нього. Євген зізнався, що інші учасники його люто ненавиділи, і це стало для молодого хлопця суцільним стресом.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".