Співачка Клавдія Петрівна: хто вона така і кому присвячує свої пісні – “Я тобі брехала, я тебе не кохала”

Клавдія Петрівна нещодавно здобула популярність завдяки своїм хітам через соціальні мережі, але хто ховається за цим образом та як виглядає. Подробиці.

У центрі уваги опинилася українська співачка, яка виступає під псевдонімом Клавдія Петрівна та здобула визнання за музичні роботи, такі як “Я щаслива”, “Знайди мене”, “Я тобі брехала”. Проте, фанати все ще залишаються в розпачі, намагаючись розгадати таємницю, хто ж стоїть за обличчям цієї талановитої артистки.

Видання “Лірум” присудило їй нагороду у категорії “Дебют року”, але на вручення прийшла співачка Маша Кондратенко, виконавиця пісні “Ванька-встанька”, одягнена у костюм, який асоціюється саме з Клавдією Петрівною. Чи це звичайний костюм, який знайшла Маша, чи все ж таємнича артистка вирішила збентежити своїх прихильників, перехопивши ідентичність іншої музикантки? У мережі купа коментарів щодо схожості Маші із Клавдією, зокрема у вокалі.

Співачка Клавдія Петрівна натякнула на своє справжнє ім'я
Співачка Клавдія Петрівна натякнула на своє справжнє ім’я

Клавдія Петрівна зовсім нещодавно здобула популярність через свої пісні в соціальних мережах. За її зовнішнім образом ховається блондинка, яка утримується від показу обличчя, навіюючи загадковість та інтригу.

На сторінці співака OSTY, з яким вона має спільний трек, можна побачити лише частину її довгого волосся, що породжує ще більше запитань щодо її особистості. Тим не менше, важливо зауважити, що у Марії Кондратенко, з якою її асоціюють, коротка зачіска, тому навряд чи це вона ховається під образом.

Блогер Богдан Беспалов нещодавно виклав інформацію про те, що за образом Клавдії Петрівни ховається авторка хітів на ім’я Соломія, яка тільки в 18 років зуміла підкорити музичний світ в Інтернеті. Онлайн-розслідувачі виявили старі фотографії та відео, де Соломія з’являється разом із співаком OSTY, що підтверджує можливий зв’язок між ними та спростування щодо того, що це точно не Маша Кондратенко.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.