Вагітна Джамала назвала країну, в якій буде народжувати третього сина: головний нюанс пологів зірки

Вагітна співачка Джамала розкрила свої плани на майбутні пологи і розповіла, яку країну обрала для народження третього сина. Подробиці "Один Факт" розповість нижче.

Співачка Джамала декілька тижнів тому розповіла про те, що зараз знаходиться при надії і разом зі своїм чоловіком Бекіром Сулеймановим чекає на народження третього синочка.

Джамала при надії планує зустріч із третім сином
Джамала при надії планує зустріч із третім сином

Нещодавно Джамала розповіла, що вже обрала країну для народження третього спадкоємця. І це — Україна. Співачка зазначила, що мріє про партнерські пологи. Зірка зізналась, що перших двох синів вона народжувала саме у партнерський пологах, разом із чоловіком. Звісно, третій малюк теж з’явиться на світ у присутності батька, Бекіра Сулейманова.

Завжди плануємо партнерські пологи — зауважила Джамала. — Ми робили це вперше, вдруге і, сподіваюся, що буде і втретє.

Джамала також розповіла про стосунки із чоловіком в сучасній Україні. За словами переможниці “Євробачення-2016” — їх родинні стосунки після початку повномасштабного вторгнення тільки зміцнішали. Співачка зауважила, що вони не тільки живуть разом із Бекіром Сулеймановим, але й працюють над спільними проектами. В цей надскладний час подружжя намагається підтримувати один одного у всьому.

“Один Факт” нагадує, що в Джамали та Бекіра Сулейманова вже є двоє старших синів. Цікаво, що обидва хлопчики отримали від своїх батьків подвійні імена. Старшого звуть Емір-Рахман, а молодшенького: Селім-Ремзі.

До речі, ім’я молодшого сина Джамали має глибокі історичні корені. Селім-Ремзі — це одна із ключових особистостей в історії Кримського ханства. Він був видатним правителем, його дуже любив народ. Батьки назвали хлопчика саме так, тому що батькові подобалося ім’я Селім, а ось Джамала більш схилялась до імені Ремзі.

Ім’я найстаршого сина Емір-Рахман співачці взагалі наснилося. Дослівно його переклад звучить як “Правитель милостивий”.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.

Оля Полякова поділилася секретним рецептом для здорового харчування: неперевершені котлети з грибів

Нещодавно Оля Полякова поділилася з публікою своїм секретним рецептом грибних котлет, які не лише неймовірно смачні, але й корисні. Рецепт простий і не потребує багато часу. 

Декупаж, розпис фарбами, декор бісером, кольорові нитки: популярні способи прикрашання яєць до Великодня

Великдень в 2024 році відзначають 5 травня. Але готуватись до нього можна вже зараз. "Один Факт" пропонуϵ обрати декор для прикрашання великодніх яϵць із наведених нижче варіантів.