“Зникнення” Андрія Доманського: що відомо про місцезнаходження і стан колишнього чоловіка Лідії Таран

З початку повномасштабного вторгнення Андрій Доманський різко зник з українського телебачення та ніхто не знає, де він наразі перебуває. Подробиці.

У період початку повномасштабного вторгнення в Україну, відомий український телеведучий Андрій Доманський раптово зник із загального простору медіа. Ще до 24 лютого 2022 року цей шоумен був на слуху та активно підтримував “рускій мір”. Проте, після початку повномасштабного вторгнення, Доманський несподівано змінив свою позицію, виступивши з відкритим зверненням на користь України.

Доманський припинив активну діяльність у соціальних мережах, видалив їх і зник із телебачення. Шоумен Слава Дьомін висловився про цю мовчазну позицію Андрія Доманського, навівши думку, що він можливо виїхав з України за кордон, уникаючи подальших конфліктів стосовно його попередніх висловлювань та маючи страх небезпеки.

Куди зник Андрій Доманський та що відомо про його місцезнаходження
Куди зник Андрій Доманський та що відомо про його місцезнаходження

Андрій Доманський, непередбачувана фігура в інформаційному просторі, замість очікуваного перебування в росії, як інтерпретувалося спільнотою в мережі, він обрав своєю новою домівкою одну з країн Балтії – Естонію, Латвію або Литву. Цей вибір міг бути стратегічним кроком, обумовленим не лише привабливістю регіону, а й потребою у захисті себе та своєї родини. Виїхавши за кордон законно, так як Доманський батько п’ятеро дітей, він знаходився в обставинах, які вимагали ретельного обдумування майбутнього, зокрема рішення безпеки для дітей.

Куди зник Андрій Доманський та що відомо про його місцезнаходження
Куди зник Андрій Доманський та що відомо про його місцезнаходження

Його раптове зникнення з інформаційного простору спровокувало хвилю здогадок та питань. Немає сліду про нього ні на одному з ресурсів. Спроба спілкування через інтерв’ю залишилася без відповіді, що лише підкреслює загадковість та уникання Андрія Доманського з’являтись на публіці. Дьомін, намагаючись розгадати та розкрити цю таємницю, поділився отриманими даними від спільних знайомих. Вони ствердили, що Андрій вже давно покинув межі країни.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.