Навчався з племінником, а ямочку помітила дружина: Андрій Кравченко розповів про дружбу із Зібровими

Український співак Андрій Кравченко, якого порівнюють із Олегом Винником — розповів про свою дружбу з володарем самих пишних вус Павлом Зібровим. Що поєднує цих виконавців — розповість "Один Факт".

Співак Андрій Кравченко підкорив українських жінок своїм мелодійним голосом. Багато шанувальниць вбачають в ньому… Олега Винника. Та насправді Кравченко – це окрема творча особистість, зі своїм репертуаром.

Андрій Кравченко розповів про дружбу із Зібровими
Андрій Кравченко розповів про дружбу із Зібровими

Нещодавно Андрій Кравченко дав інтерв’ю Соломії Вітвіцькій і в ньому розповів про себе та про дружбу із Павлом Зібровим.

Виявилося, що Андрій Кравченко навчався в університеті разом із племінником Павла Зіброва. Саме там і почалася історія зіркового знайомства, що переросла в подальшому у міцну дружбу.

Андрію Кравченку ще в юні роки пощастило ближче познайомитись із родиною Павла Миколайовича Зіброва.

Зараз співак, зірка якого яскраво засяяла на українському небосхилі – має чудову можливість питати пораду щодо пісенної творчості у більш досвідченого колеги.

Андрій Кравченко добре спілкується не тільки із Павлом Миколайовичем. Артист дослухається і до порад дружини володаря пишних вус – Марини.

Співак розповів, що саме ця гарна жінка розповвла йому про те, яка ж сторона обличчя в нього є більш фотогенічною, робочою.

Кравченко зазначив, що дуже часто телефонує Павлу Зіброву, щоб отримати поради. Поряд зі старшим колегою завжди знаходиться його кохана дружина, Марина Володимирівна. Інколи він розмовляє і з нею також.

Андрій Кравченко зізнається, що для нього є справжньою нагородою те, що він знайомий із такими освіченими і добрими людьми, як Марина та Павло Зіброви.

А ще виконавець пісні “Мадонна” розповів, що в університеті навчався разом із племінником Павла Зіброва – Назаром Давидовським. Зараз Назар став священнослужителем.

Співак Андрій Кравченко розповів, як подружився із Павлом Зібровим
Співак Андрій Кравченко розповів, як подружився із Павлом Зібровим

Кравченко пригадав випадок, коли вони разом із Мариною Зібровою та племінником Павла Миколайовича сиділи за чашкою кави – то вона назвала Андрієві його робочу сторону обличчя.

На думку Марини Володимирівни – робочою стороною обличчя Андрія Кравченка є ліва – там, де ямочка.

І я дослухаюся – посміхнувся Андрій Кравченко.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".