Після скандалу на Нацвідборі та виступів у росії зникла: що відомо про місцезнаходження MARUV. Подробиці

33-річна співачка MARUV відома своїми скандалами, зокрема на Нацвідборі у 2019 році та виступами на російській сцені, зникла з поля зору. Де перебуває артистка?

У 2019 році під час Національного відбору на Євробачення в Україні, MARUV вразила глядачів своїм виступом та піснею “Siren Song”, завоювавши перше місце. Здавалося, що вона стала обраною для представлення країни на міжнародному конкурсі. Однак, радісна новина обернулася суперечкою, коли виявилося, що співачка не досягла згоди з Національним публічним телебаченням України та відмовилася підписувати контракт.

MARUV виправдовувалася, намагаючись пояснити свої дії. Вона висловлювала готовність не виступати в росії, але водночас відмовилася передавати права на свій кліп та пісню. Під час відбору, артистка не стримувалася у висловлюваннях, виступаючи із застереженнями “яка різниця”. Вона твердила, що свої виступи в росії розглядає як миротворчу місію, і закликала не засуджувати росіян лише за їхнього президента.

Куди зникла співачка MARUV та що відомо про її місцезнаходження
Куди зникла співачка MARUV та що відомо про її місцезнаходження

Після того, як виник скандал, співачка MARUV вирішила продовжити свою кар’єру в росії. Ці рішучі кроки викликали значний резонанс у медіа та серед її підписників. Вона відзначилася отриманням нагороди на церемоніях в Москві. Безумовно, ці заходи сприяли популяризації її творчості в Росії.

Після початку повномасштабного вторгнення, артистка вийшла на зв’язок. У  своєму зверненні, яке вона опублікувала 26 лютого, MARUV висловила свою стурбованість стосовно своєї безпеки та здоров’я своєї майбутньої дитини. Вона звернулася до російських військових і закликала їх замислитися над наслідками повномасштабного вторгнення.

Куди зникла співачка MARUV та що відомо про її місцезнаходження
Куди зникла співачка MARUV та що відомо про її місцезнаходження

Її слова вразили багатьох прихильників і знову породили дискусію про військові конфлікти та їхні наслідки. MARUV відстояла свої погляди з великою силою.

Після вищезазначених подій виконавиця на деякий час утримувалась від розголосу щодо трагічних обставин, що розгорталися в її країні. Незважаючи на поширену у мережі спекуляцію про те, що MARUV можливо перебувала в Україні, у червні 2022 року її помітили в одній з лікарень Києва. У листопаді артистка повідомила громадськість про своє безпечне місцезнаходження та загалом добрий стан здоров’я.

Тим не менш, MARUV зберігає інтерес до своєї російської аудиторії. Як зауважив блогер Богдан Беспалов, вона продовжує рекламувати свої композиції на платформі “Вконтакте”, яка є забороненою в Україні. Це може свідчити про те, що співачка підтримує фінансово війну, вкладаючись у рекламу на російських веб-сайтах. Тим не менш, питання про її проживання за кордоном, зокрема у росії, залишається відкритим.

Куди зникла співачка MARUV та що відомо про її місцезнаходження
Куди зникла співачка MARUV та що відомо про її місцезнаходження

Заразі існують кілька припущень щодо місцезнаходження Анни Корсун. Ймовірно, вона з чоловіком та сином перебуває за кордоном.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.