Зрадниця Регіна Тодоренко отримала російський паспорт: до рідної Одеси більше ні ногою, а родичі там

Відома телеведуча та співачка Регіна Тодоренко, яка родом із України нещодавно отримала російське громадянство: що відомо? Батьки в Одесі, а Регіна в Москві.

33-річна Регіна Тодоренко народилася в Одесі, колись була відомою українською телеведучою, пізніше переїхала до росії та вийшла заміж за російського співака Влада Топалова.

За повідомленням російських ЗМІ, російський паспорт Тодоренко отримала нещодавно. Перед цим вона жила і працювала в росії, подорожувала по всьому світу з українським громадянством. Перехід на “російське” відбувся внаслідок тривалого шлюбу зі співаком Владом Топаловим.

За весь період російської агресії проти України Тодоренко ні разу не висловлювала засудження або коментарі щодо війни, ініційованої її новою “батьківщиною”. Натомість, вона активно демонструвала своє ставлення до подій, публікуючи повідомлення про “любов і мир”, навіть у день обстрілу Одеси, коли багато українців потерпали від нападу, вона публікувала свої фотографії з відпочинку.

Зрадниця Регіна Тодоренко отримала російський паспорт
Зрадниця Регіна Тодоренко отримала російський паспорт

Регіна Тодоренко, згідно з відомостями пропагандистів, нещодавно отримала російський паспорт. Це сталося лише кілька днів тому, і, ймовірно, це дало їй можливість брати участь у так званих “виборах”, які організував російський президент Путін. Попередньо Регіна не виявляла поспішності отримати громадянство РФ. Вона проживала в Москві з українським паспортом і це не заважало їй заробляти гроші в росії.

Зрадниця Регіна Тодоренко отримала російський паспорт
Зрадниця Регіна Тодоренко отримала російський паспорт

Варто відзначити, що це рішення Тодоренко викликало шквал обурення, оскільки вона прийняла російське громадянство в часи, коли РФ агресивно втручалася в справи її рідної України. Наприклад, в той самий період, коли вона отримала паспорт, місто Одеса, де народилася Тодоренко, постійно опинялося під обстрілами російських військ, що призводило до страшних наслідків для місцевого населення.

Варто зазначити, що близькі родичі Тодоренко, зокрема, її батьки, залишилися в Україні під час цих тяжких часів. Це робить рішення Регіни ще більш суперечливим і викликає питання щодо її ставлення до війни та подій в рідній країні.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".