48-річна Наталія Могилевська вперше показала чоловіка, з яким удочерила дівчат: красень, який носить форму

Наталія Могилевська вирішила поділитись своїм особистим життям та показала фото чоловіка, з яким нещодавно одружилась та удочерила дівчаток. Подробиці.

Співачка Наталія Могилевська, яка нещодавно розповіла, що стала матір’ю дівчаток у віці двох та десяти років, вперше показала свого коханого та поділилася деталями процесу удочеріння. За словами артистки, вона наважилась на цей крок на початку російської агресії.

Могилевська розповіла, що дівчатка пережили серйозну травму, тому їй знадобився час, щоб діти пристосувалися до нового оточення. Наталія зазначила, що старша донька декілька разів рятувала молодшу. Молодша донька протягом перших місяців майже не спала.

Наталія Могилевська вперше показала чоловіка, з яким має дві дочки
Наталія Могилевська вперше показала чоловіка, з яким має дві дочки

У відчаї Наталія Могилевська розповіла про своє рішення щодо удочеріння дитини, яке вона та її коханий на ім’я Валентин, ухвалили на початку війни. Вона поділилася, що цей вирішальний крок стався у часи, коли вони обоє, разом із чоловіком, були вкрай зайняті поїздками на фронт, відвідуванням лікарень, дитячих будинків і допомогою переселенцям.

Наталія Могилевська вперше показала чоловіка, з яким має дві дочки
Наталія Могилевська вперше показала чоловіка, з яким має дві дочки

Співачка Наталія Могилевська, раніше зберігала свої особисті стосунки в таємниці, утримуючи спільні фотографії зі своїм коханим. Протягом літа 2022 року, вона стверджувала, що її новий партнер проживав у Сполучених Штатах протягом тривалого періоду. Проте, у грудні 2023 року, артистка висловила зовсім іншу історію. Вона розповіла, що познайомилася з Валентином ще 20 років тому, і вже тоді вони намагалися побудувати стосунки, але це не вдалося.

Наталія Могилевська вперше показала чоловіка, з яким має дві дочки
Наталія Могилевська вперше показала чоловіка, з яким має дві дочки

Щоправда, її обранця, якого звуть Валентин, Могилевська утримує від публіки. Обличчя коханого знаменитості є досі недоступним, оскільки він позував перед камерою, повернувшись спиною до неї.

Нові статті

Схожі статті

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.