Ще одна дитина: 38-річний Тімур Мірошниченко готується до нового поповнення в своїй багатодітній родині

Телеведучий Тімур Мірошниченко зізнався, що вони з дружиною, маючи двох власних дітей мріяли всиновити ще двох. Марсель у них уже є. Чи відмовилося подружжя від планів на 4-ту дитину?

Тімур Мірошниченко з дружиною Інною планували усиновити не одного малюка, а відразу двох дітей. З усиновленням Марселя подружжя зіткнулося з такими труднощами та перепонами, що, здавалося б, мало відмовитися від подібної ідеї.

Натомість ведучий розповів у інтерв’ю, що Інна знову записалася на курси з усиновлення. Отже, сім’я збирається пройти всю процедуру заново. Звісно, мріють про дівчинку, але подивляться, як усе складеться. Мірошниченки навіть не виключають, що згодом підуть на п’яту дитину.

Тімур Мірошниченко про плани на усиновлення ще однієї дитини

Донька Мія мріє про старшу сестричку, але існують правила, за якими всиновлені діти повинні бути молодшими за рідних. Тож цю мрію дівчинки навряд чи вдасться реалізувати. Нині дитина дорікає, що брати сплять удвох у спальні, батьки теж, а вона змушена залишатися на всю ніч одна. Тож треба виправити цю несправедливість.

До того ж у старших дітей-сиріт може бути довга складна історія, зокрема, навіть із розусиновленням. Після проходження курсів усиновлювачів Інна має отримати сертифікат, в якому буде вказано граничні межі віку дитини, яку можна взяти в родину, та інші параметри.

Тімур Мірошниченко про плани на усиновлення ще однієї дитини

Марселя родина обирала довгих 100 годин. Не тому, що перебирали анкетами, а просто це перша дитина, на яку їм на сайті дали дозвіл на усиновлення. Тімур сподівається, що вже до кінця цього року всі формальності буде пройдено, і родина поповниться ще одним малюком, який потребує батьківської любові й турботи.

Ілюзій з приводу пришвидшення процесу Мірошниченки не мають. З моменту першого усиновлення законодавча база не змінилася, тому готові до будь-яких бюрократичних заморочок.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.