“А – Андрій, Лі – Лілія”: Лілія Ребрик повідомила, чому третю донечку назвали Аделіною – ім’я-абревіатура

Лілія Ребрик, щаслива матуся маленької Аделіни - розповіла, чому дівчинці обрали таке ім'я. Виявляється, в ньому є частинка від мами, татуся, і сестричок. Детальніше "Один Факт" розповість нижче.

Зіркова пара Лілії Ребрик і Андрія Дикого насолоджується першими днями знайомства із новонародженою донечкою Аделіною. Як зізналась її матуся – зараз дівчинка почувається добре.

Крім того Лілія Ребрик розповіла у соцмережах, чому саме вони всією родиною обрали для дівчинки таке незвичне ім’я: Аделіна.

Для всіх, хто так важко переживає, що ім’я нашої третьої донечки Аделіна – розпочала свій допис Лілія Ребрик

І розповіла головну таємницю такого оригінального вибору. Виявляється, що ім’я “Аделіна” з’явилось не просто так. Це – абревіатура від імен її батьків та двох старших сестричок.

Отже, ось пояснення від Лілії Ребрик:

Аделіна:

  • А – Андрій
  • Де – Діана (ім’я старшої доньки Лілії Ребрик і Андрія Дикого)
  • Лі – Лілія
  • На – ПоліНА ( Ім’я молодшої доньки подружжя Ребрик та Дикого)

Лілія Ребрик зазначила, що це ім’я для донечки вони обирали всією родиною. Також ведуча написала, що, імовірно – треба було порадитися з приводу імені із прихильниками. Але їх родина вирішила зробити саме так – обрати ім’я у вузькому родинному колі.

“Один факт” нагадує, що Лілія Ребрик і Андрій Дикий стали батьками 15 березня 2024 року. Лілія Ребрик народжувала в пологовому будинку приватної клініки “Лелека”. Декількома роками раніше саме тут народилися і старші донечки подружжя Ребрик і Дикого: Діана і Поліна.

Під час перебування в пологовому будинку Лілія Ребрик ділилася враженнями щодо високої якості обслуговування в цій клініці. Також ведуча телеканалу “Дім” показала, чим годують тут матусь.

Лілія Ребрик показала свій обід
Лілія Ребрик показала свій обід

Меню в пологовому виявилось різноманітним, корисним і смачним: роли з індичкою і пропареними овочами, перетертий суп, компот та інші смаколики.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.