“Колишня” Віталія Козловського Раміна Есхакзай привітала співака з одруженням та першим батьківством

Раміна Есхакзай публічно привітала свого "колишнього" Віталія Козловського з одруженням та батьківством: що побажала блогерка співаку? Подробиці.

У світлі новин про майбутнє батьківство свого колишнього партнера, співака-захисника Віталія Козловського, українська інтерв’юерка та блогерка Раміна Есхакзай не могла залишитися осторонь. Вона вирішила відреагувати на цю подію в особистому житті унікальним способом через свій Instagram.

Раміна опублікувала фотографію, на якій вона зображена поруч з Віталієм, де вони обидва усміхаються. На знімку видно, як Віталій тримає її за плече, атмосфера на знімку видається дружня та лагідна. Проте, підпис до цієї фотографії виявився досить несподіваним і цікавим.

Раміна написала: Пінаколада – справа випадку. І все таки Шекспір напише не про нас.

"Екс-дружина" Раміна Есхакзай привітала Віталія Козловського з батьківством. Фото з Instagram @raminalalala
“Екс-дружина” Раміна Есхакзай привітала Віталія Козловського з батьківством. Фото з Instagram @raminalalala

Ці слова свідчать про те, що Раміна сприймає цю новину з гумором та легкістю. Вона вирішила підкреслити своє ставлення до події, намагаючись зняти напругу або будь-які негативні емоції, які можуть виникнути в такій ситуації. Вона використовує метафору “Пінаколади” як символ несподіванки та випадковості, що, здається, відображає її відношення до цієї новини.

Таким чином, Раміна Есхакзай зі своїм характерним почуттям гумору та легкістю показала своє ставлення до змін у житті свого колишнього партнера. Вона вирішила підійти до цієї ситуації з розумінням та прийняттям, що вразливо й справжньо виявляє її як людину, що відчуває та реагує на життєві обставини навколо себе.

"Екс-дружина" Раміна Есхакзай привітала Віталія Козловського з батьківством
“Екс-дружина” Раміна Есхакзай привітала Віталія Козловського з батьківством

Нагадаємо, що між Раміною Есхакзай та відомим співаком Віталєм Козловським був роман у 2016 році. Згідно з повідомленням, Козловський навіть зробив пропозицію своїй обраній. Однак у 2017 році стало відомо, що Есхакзай припинила стосунки з Козловським.

"Екс-дружина" Раміна Есхакзай привітала Віталія Козловського з батьківством
“Екс-дружина” Раміна Есхакзай привітала Віталія Козловського з батьківством

Наприкінці 2022 року сам співак зізнався, що їхній роман був інсценованим. Виявляється, ініціатором цієї вигаданої історії була саме Раміна. Все це було зроблено для реклами.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".