Скільки дружин було в Євгена Паперного до та після Ольги Сумської: народний артист забув про зраду дружини

Про любовний трикутник між Сумською, Паперним та Борисюком чули всі. Натомість мало хто знає, скільки жінок було у першого чоловіка Ольги до неї та після.

Лідія Яремчук

74-річний Євген Паперний має трьох дружин. Першою була акторка Лідія Яремчук. Пара прожила у шлюбі довгенько. Вирішили розлучитися, коли доньці Анастасії минуло 14 років. Дівчина не вибачила зрадливому татові.

Три кохання Євгена Паперного: Лідія

Тож ані з Лідією, ані з Настею чоловік довгий час не спілкувався, бо обидві ставилися до нього вороже. Коли донька народила донечку, Євген намагався налагодити містки з онукою. Навіть запрошував дитину на риболовлю. А потім контакти обірвалися. Паперний вважає, що мама й бабуся налаштували дитину проти нього.

Ольга Сумська

У шлюбі з іншою актрисою, яка була на 16 років молодшою за Євгена, пристрасті розпалювалися не менші, хоча пара прожила разом менш як 5 років. Згодом Ольга розповідала, що перший чоловік безбожно пив та навіть простягав до неї руки. Врешті Сумська зрадила благовірному з колегою Віталієм Борисюком, тож довелося розлучитися.

Три кохання Євгена Паперного: Ольга

У цьому шлюбі народилася донька Антоніна, яка нині мешкає у рф. Вона залюбки спілкується з батьком. Євген сам мріяв повернутися до москви через 3 роки (до київського театру потрапив за розподілом). Та так і залишився, ставши народним артистом України. А друга донька, напевно, втілила його юнацьку мрію. Нині колишні образи забуто, і всі троє – Сумська, Паперний та Борисюк – грають в одній виставі.

Три кохання Євгена Паперного: донька Антоніна

Тетяна Паперна

З третьою дружиною актор уже відзначив срібне весілля. Вони познайомилися на знімальному майданчику. Тетяна була заміжня, але заради коханого розлучилася. Сина жінки Євген виростив немов рідного.

Зробили обмін – Паперний пішов жити до Тетяни з Денисом, а свою квартиру віддав колишньому чоловіку обраниці. Минуло багато років, а дружина Євгену й досі не набридла.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.