На сцену до Артема Пивоварова вибігла його донька: “Я починаю хвилюватися. Хто мама?” (ФОТО)

Всі вважали Артема Пивоварова одинаком, якому байдуже до дітлахів. Та останнім часом знайшлися відразу дві дівчинки, які мають прізвище і візуальну схожість з популярним артистом.

Артем Пивоваров надзвичайно ошелешив фанів, коли просто під час концерту на сцену піднялася дівчинка з букетом квітів, яку співак міцно обійняв та поцілував. А та зазначила:

“Я Дар’я Пивоварова. Я чекала на вас два роки”.

Артист і закляк на місці:

“Моя донька?”

Артем Пивоваров знайшов доньку

Згодом фрагмент концерту з цією теплою сценою Артем опублікував у мережі TikTok, зробивши приписку:

“В такі моменти я починаю хвилюватися. Хто мама? Я вас не знаю, доброго вечора”.

З’ясувалося, що дівчинка має таке ж прізвище, як і в улюбленого співака, просто шаленіє від нього і 2 роки мріяла про цю зустріч.

Шанувальники, які знайомі з іншими дітьми на прізвище Пивоваров чи Пивоварова, почали писати Артему з питаннями: “Може, ваша? ”

Артем Пивоваров знайшов доньку

Та якщо тут правда швидко з’ясувалася, то в іншому відео з TikTok, яке набрало понад мільйон переглядів, бачимо маленьку копію Артема. У дитини збігаються з артистом не лише риси обличчя, але й сценічні костюми та навіть вуса.

Одна з шанувальниць Пивоварова перевтілила свою маленьку донечку Булочку сценічний образ артиста. Свою композицію “О, панно Інно” Артем виконує у червоному комбінезоні, має довге волосся, а на обличчі красуються вуса.

Отже, молодичка підібрала червоний комбез та білу сорочку з гардероба доні, зробила краватку-метелик й дала доні до рук мікрофон. Вийшла маленька копія виконавця. Про те, що знаменитість оцінила матусині старання, свідчить викладання в Інстаграмі ролика з перевдяганням Булочки. Отже, всі дівчатка хочуть стати донечками Артема Пивоварова.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.