Вікторія Булітко перевтілилась у Лесю Українку заради номеру в “Дизель шоу”: схожість неймовірна

41-річна акторка проекту "Дизель шоу" Вікторія Булітко вразила своєю схожістю із Лесею Українкою. Заради чого телезірка перевтілилась в українську поетесу — "Один Факт" розповість про це нижче.

Акторка “Дизель шоу” та співачка Вікторія Булітко показала себе в доволі незвичному образі. Зірка перевтілилась в українську поетесу Лесю Українку. Блискуча робота перукарів, гримерів та художників по костюмах зробила своє діло і зірка стала як дві краплі води схожою на Лесю Українку.

Вікторія Булітко показала в своєму мікроблозі Instagram, як створювався образ славетної Лесі. Акторка продемонструвала результат роботи театральної команди і для порівняння показала себе на тлі світлини справжньої Лесі Українки. Схожість з оригіналом вийшла дійсно вражаючою.

Перевтілення Вікторії Булітко в Лесю Українку сталося заради номеру в “Дизель шоу”, який було присвячено дню народження іншого українського поета, Тараса Григоровича Шевченка. “Один Факт” нагадує, що славетний Кобзар України Тарас Шевченко народився 9 березня 1814 року. В 2024 році поету виповнилося б 210 років.

В творчому номері “Дизель шоу” актори блискуче виконали сцену, коли привітати Кобзаря Тараса Шевченка прийшла літературна інтелігенція тих часів: Леся Українка, Олена Теліга, Іван Франко, Олександр Сергійович Пушкін, Анна Ахматова (яка до речі, особливо зазначила — що її дівоче прізвище Горенко, а значить — вона теж українка). Взагалі-то, уся театральна постановка була просочена сучасними подіями. Франко разом із Лесею Українкою та Тарасом Шевченко читали вірші, обговорювали сучасні події в рідній Україні і розповідали Пушкіну, що усі його пам’ятники в Україні вже прибрали.

Вікторія Булітко перевтілилась в Лесю Українку
Вікторія Булітко перевтілилась в Лесю Українку

Олександр Сергійович Пушкін, звісно — намагався схилити українців на свою сторону і за це й поплатився. Його долю, врешті решт, вирішила його власна няня Арина Родіонівна, яка теж завітала на свято дня народження Шевченка. Леся Українка ж влучно відповіла Пушкіну на його привітальну пісню: “Во поле берёза стояла…” ось так:

Шкода ту березу, по весні пропала — їй калина наша всі гілки зламала

Повний номер “Дизель шоу” з Вікторією Булітко в ролі Лесі Українки дивіться у відео нижче.

Нові статті

Схожі статті

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.