Ані Лорак поскаржилася на конфлікти з донькою Софією Налчаджиоглу від турка Мурата: “Це важкий час”

Співачка українського походження Ані Лорак зараз мешкає в росії і днями розповіла тамтешнім ЗМІ про свої проблеми із донькою Софією. Що саме трапилось із дівчинкою — "Один Факт" розповість нижче.

Співачка українського походження Ані Лорак, яка проміняла свою Батьківщину на росію — зараз відчуває певні складнощі в спілкуванні із власною донькою. Софія Муратівна Налчаджиоглу, якій в цьому році виповниться 13 років, почала демонструвати зірковій мамі домашні концерти. Дівчинка, яку Лорак народила від турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу – зараз знаходиться в перехідному періоді. Саме через це між нею та мамою виникають складнощі під час спілкування.

Співачка, яка зрадила Україну заради кар’єри в росії — зараз на власному прикладі відчуває усі негаразди, які рано чи пізно виникають між батьками та їхніми дітьми.

Ані Лорак поскаржилась на складні відносини із донькою Софією
Ані Лорак поскаржилась на складні відносини із донькою

Ані Лорак в розмові із росЗМІ поскаржилась, що не може найти спільної мови із маленькою спадкоємицею Софією. Дається взнаки і перехідний період, в якому зараз знаходиться донька співачки, і норовливий характер, яким Софію нагородила матінка-природа разом із татусем — турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу.

“Той, у кого є діти цього віку, розуміє, про що я. Це важкий час для батьків” – зазначила Лорак у розмові з журналістами

Також Ані Лорак розповіла, що через такі складнощі навіть змушена просити свого нинішнього бойфренда Ісаака Віджраку якось вплинути на Софію та скоректувати занадто норовливу поведінку дівчинки.

“Один факт” нагадує, що Ані Лорак розлучилася із батьком Софії, турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу — в 2019 році. Після розлучення батьків дівчинка залишилась жити із зірковою мамою. Але з батьком Софія теж добре спілкується. Ані Лорак навіть відпускає доньку відпочивати разом з батьком.

Мурат Налчаджиоглу зараз мешкає в Києві і тому бачиться із Софією вкрай рідко. Втім, між батьком та донькою збереглися теплі стосунки.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.