Суддя “МастерШеф” Ольга Мартиновська вперше розповіла про нові стосунки, і це не Володимир Ярославський

Ольга Мартиновська вперше поділилась та розповіла про нові стосунки з чоловіком: хто він, чим займається та як виглядає коханий судді "МастерШеф".

Ольга Мартиновська, яка відома своїми кулінарними вміннями та виступає в ролі судді у популярному шоу “МастерШеф”, утримує романтичні стосунки з Русланом, який є шеф-кухарем. Незважаючи на серйозність їхнього зв’язку, Ольга оберігає його від публічного розголошення, проявляючи повагу до особистої приватності свого партнера. Вона ділиться, що Руслан має своє минуле – шлюб та діти, і вирішує утриматися від деталей їхніх стосунків. Таким чином, вона намагається зберегти його приватність, уникаючи публічного обговорення свого особистого життя.

Ольга Мартиновська вперше розповіла про нові стосунки
Ольга Мартиновська вперше розповіла про нові стосунки

Також вона розповіла, що не намагається приховати щось спеціально. У її партнера є свої сімейні зобов’язання, і вона відноситься до нього з повагою, а також до його дітей і колишньої жінки. Для неї важливо, щоб їхні стосунки були врегульовані з обох сторін та ніхто не почував себе ображеним.

Ольга Мартиновська вперше розповіла про нові стосунки
Ольга Мартиновська вперше розповіла про нові стосунки

Ольга Мартиновська поділилась відносинами її доньки Віри зі своїм новим обранцем. У них присутні певні складнощі та попри спроби Ольги злагодити відносини між ними, все не так просто не, як їй би хотілося. За її словами, вони відчувають певну конкуренцію між собою.

Її донька Віра звикла до того, що вона – улюблена донька своєї матері, і вона вважає, що мати належить тільки їй.

Ольга Мартиновська вперше розповіла про нові стосунки
Ольга Мартиновська вперше розповіла про нові стосунки

Наразі виникають проблеми у стосунках з її новим партнером через її велику зайнятість роботою. Її коханий відчуває роздратування, оскільки відчуває, що він не отримує достатньо уваги та часу від неї. Спроби пояснити, що це тимчасово та що робота вимагає багато уваги, не завжди успішні, і це робить їхні стосунки напруженими. Таким чином, вони знаходяться на межі розриву через ці непорозуміння.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".