23-річна дружина Остапчука заявила, що постійно б’є 39-річного ведучого: “Я просто дуже тактильна людина”

Молода дружина Володимира Остапчука заявила у своїх соціальних мережах, що "постійно його б'є": що мала на увазі Катерина Полтавська? Подробиці.

23-річна дружина Остапчука Катерина Полтавська жартівливо заявила, що постійно б’є 39-річного ведучого: “Я просто дуже тактильна людина”.

Катя Полтавська, відома своїм неординарним почуттям гумору та відвертістю, не змогла утриматися від відповіді на питання своїх підписників в Instagram про смішні недоліки, які вони приймають у своїх близьких.

Катя, нарешті, зізналася, що “постійно б’є” свого чоловіка Володимира Остапчука. Однак, вона додала, що це лише вияв та непереборна потреба обійняти, поцілувати, вкусити, вщипнути, чи навіть двинути в бік. “Просто дуже тактильна людина”, – додала вона з грайливим настроєм.

Дружина Володимира Остапчука розповіла один факт про їхні стосунки. Фото з Instagram @poka.tya
Дружина Володимира Остапчука розповіла один факт про їхні стосунки. Фото з Instagram @poka.tya

Звісно, відвертість Каті викликає хвилю сміху серед її шанувальників. Але чи справді варто боятися тактильних проявів коханої та можливо це лише її спосіб показати ніжність та турботу?

Навіть у її чоловіка, як зазначає Катя, є свої недоліки, але, мабуть, вони трошки менш смішні. Незважаючи на це, пара продовжує дарувати гарний настрій своїм підписникам та показувати, що навіть такі риси характеру не можуть завадити коханню.

Дружина Володимира Остапчука розповіла один факт про їхні стосунки
Дружина Володимира Остапчука розповіла один факт про їхні стосунки

Цей несподіваний факт не лише розсмішив публіку, а й засвідчив непідробне кохання та розуміння в цьому подружньому союзі. Виявляється, навіть у таких моментах, як “постійні биття”, можна знайти щось смішне.

Нагадаємо, що нещодавно Катерина підтвердила свій шлюб із ведучим Володимиром Остапчуком та опублікувала фото обручок. Ще раніше, 22 лютого 2023 року, пара опублікувала фотографії, які несли в собі загадковий зміст – на зображеннях було видно документ-сервіс “Готово”, який може оформити шлюб за добу.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.