Даша насправді не Квіткова, а Добринін – не Микита: справжні імена та прізвища українських зірок

Український шоу-бізнес приховує багато таємниць. Наприклад - справжні імена та прізвища знаменитостей. "Один Факт" розповість, як насправді звуть Миколу Добриніна, Дашу Квіткову та Тіну Кароль.

Даша Квіткова

Даша Квіткова назвала справжнє прізвище
Даша Квіткова назвала справжнє прізвище

Даша Квіткова — блогерка з більш ніж мільйоном підписників в Instagram. Гарне прізвище і яскрава зовнішність привертають увагу великої кількості прихильників.
Даша Квіткова стала популярною завдяки своїй участі у романтичному українському шоу “Холостяк”. Вона здобула в ньому перемогу і привернула увагу головного холостяка Микити Добриніна.

Саме завдяки участі в телешоу Даша стала неймовірно популярною. У соцмережі Instagram на неї зараз підписано 1.8 мільйонів користувачів. Та з цих мільйонів, напевно — мало хто знає, що Даша Квіткова — це… псевдонім. Блогерку насправді звуть Дашею, а ось дівоче прізвище в неї було геть іншим. Та й після одруження прізвище в дівчини стало зовсім не Добриніна.

Справжнє дівоче прізвище Даші Квіткової: Матюніна. Зірка Instagram раніше розповідала, що в дитинстві дуже соромилась цього прізвища. І тому згодом взяла собі прізвище Квіткова.

А ось чому після заміжжя Даша стала не Добриніною, а Квітковою – “Один Факт” розповість далі.

Микита Добринін

Микита Юрійович Добринін — український радіоведучий, а також — головний герой телевізійного шоу “Холостяк-9” на українському каналі СТБ, що вийшло в ефір телебачення навесні 2019 року.

Микита Добринін назвав своє справжнє прізвище
Микита Добринін назвав своє справжнє прізвище

Микита Добринін — це творчий псевдонім. Справжнє ім’я колишнього холостяка: Влад Вакулович. Власне, саме тому його дружина Даша Квіткова в офіційних документах і дипломі, який вона колись демонструвала у соцмережах, записана як Дарія Вакулович.

Тіна Кароль

Тіна Кароль – ще одна українська зірка, яка взяла собі творчий псевдонім. В подальшому її сценічне ім’я стало відомим музичним брендом.

Тіна Кароль повідомила, як її звати насправді
Тіна Кароль повідомила, як її звати насправді

В дитинстві та в підлітковому віці Тіну Кароль звали зовсім інакше: Тетяна Ліберман.
З початком творчої кар’єри Тетяна змінила ім’я і стала Тіною Кароль, якою всі знають зараз. В подальшому співачка змінила дитяче ім’я і в документах.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.