Щаслива Джамала у золотій сукні і реперка Alyona Alyona отримали номінацію в премії “УП. Сила жінок”

Українські жінки — це сила, яку слід помічати і відзначати. Днями в рамках проекту "УП. Сила жінок" номінації отримали Джамала і Alyona Alyona. Детальніше про церемонію розповість "Один Факт".

Співачка Джамала разом із переможницею Нацвідбору на євробачення-2024, реперкою Alyona Alyona – отримали почесну номінацію української премії “УП. Сила жінок”. Обидві зірки нагороджені в номінації “Культура”.

Джамала прийшла на церемонію вручення номінацій премії в розкішній сукні золотого кольору з довжиною до п’ят. Співачка, що зараз знаходиться на останніх місяцях вагітності — доповнила сукню довгою багатошаровою накидкою світло-фіолетового кольору з перламутровим блиском.

Alyona Alyona теж завітала на вручення нагород у своєму традиційному чорному костюмі. Під час фотосесії перед церемонією обидві виконавиці посміхались і навіть обійнялись одна з одною.

“УП. Сила жінок” — українська премія, яка передбачає нагородження жінок-лідерів, які працюють для України, захищають її та перетворюють будь-які проблеми на можливості для розвитку власного бізнесу та, попри всі обставини рухають країну вперед.

Джамала і Alyona Alyona увійшли до складу 100 найсильніших українок, яких нагородили премією “УП. Сила жінок” цього року. Нагорода в номінації “Культура” — дійсно справедлива, адже і Джамала, і Alyona Alyona продовжують займатись творчістю попри складну ситуацію в Україні та допомагають українським захисникам на фронті.

Щоденна праця, самопожертва та турбота про навколишній світ — ось ті три складові, на думку Alyona Alyona, які допомогли їй отримати цінну нагороду. Реперка в своєму Instagram зазначила, що під час вручення номінації їй випала честь поспілкуватися з талановитими та неймовірно сильними українками. А ще вона заспівала іншим номінанткам та гостям церемонії пісню.

Джамала стала лідеркою проекту “УП. Сила жінок” в тій самій категорії: “Культура”.

Відчуваю я силу! Повні вітрила — написала співачка допис в Instagram, що був присвячений врученню нагороди.

Переможниця конкурсу “Євробачення-2016” подякувала організаторам церемонії та привітала усіх сильних українських жінок, які знайшли свою нагороду. А також всім, хто надихає на творчість та відродження всього, що так люблять українці.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.