6 років на таблетках: Надя Дорофєєва вперше розповіла про проблеми зі здоров’ям, які сильно на неї вплинули

Відома співачка Надя Дорофєєва поділилась зі своїми підписниками, що протягом 6 років приймає таблетки та має проблеми зі здоров'ям: що сталось?

Протягом шести років співачка Надя Дорофєєва жила так, що кожен її день був справжнім випробуванням. Щодня вона прокидалася з відчуттям безсилля, відчувала втому та апатію абсолютно до всього. І тільки зараз, вперше, вона вирішила поділитись про те, як проблеми зі здоров’ям, зокрема підвищений рівень ТТГ і гормональний дисбаланс, змінили її життя.

В її пості вона ділиться відкриттям про те, як довгий період прийому Еутироксу, лікарського засобу для корекції рівня гормонів, сильно вплинув на її стан. Дорофєєва визнає, що раніше вона навіть не уявляла, як підвищений рівень ТТГ може відображатися на її фізичному та емоційному стані. Надя не розуміла звідки у неї постійна втома, важкість у мовленні та навіть  не розуміла, що саме викликає ці симптоми.

Надя Дорофєєва розповіла про проблеми зі здоровʼям. Фото з Instagram @nadyadorofeeva
Надя Дорофєєва розповіла про проблеми зі здоровʼям. Фото з Instagram @nadyadorofeeva

Протягом трьох років Надя боролася з невизначеними симптомами, пробуючи зрозуміти їх причину. Кожного дня вона перебирала варіанти: чи це лінь, чи депресія? І хоча вона розуміла, що жоден з цих варіантів не відображав її справжнього стану, вона довгий час не могла знайти відповідь, доки не звернулася до свого лікаря і не отримала діагноз.

Надя Дорофєєва розповіла про проблеми зі здоровʼям. Фото з Instagram @nadyadorofeeva
Надя Дорофєєва розповіла про проблеми зі здоровʼям. Фото з Instagram @nadyadorofeeva

А потім, через декілька місяців, її ТТГ знову підвищився, і лікар підняв дозу Еутироксу. Дорофєєва згадала пост Каті Сильченко, відомої дизайнерки, і зрозуміла, що її стан багато в чому залежить від рівня гормонів в її організмі. В один момент, вона відчула себе бадьорою та вмотивованою.

Надя Дорофєєва ще раз нам усім нагадала про важливість слухати своє тіло, звертати увагу на сигнали, які воно нам надсилає, і звертатись до лікаря, коли є потреба.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.