І близько не схожа: якою виросла єдина донька найкрасивішої акторки України Наталії Сумської (ФОТО)

67-річна Наталія Сумська розповіла, куди зникла її донька Дарина Мамай: як виглядає дівчина акторки України та чи схожі між собою? Подробиці особистого життя.

Легендарна акторка України Наталія Сумська народила двох обдарованих дітей: дочку Дарину та сина В’ячеслава. Її син нині, здавалося б, може змагатися з батьками за вміння та майстерність, але її донька вирішила покинути сцену та взагалі відмовитися від публічного життя.

Дарина Мамай-Сумська, старша дитина Наталії Сумської, народилася ще в першому шлюбі матері. Вона росла в творчій родині, де мати була акторкою, а батько – кінооператором. Протягом усього дитинства вона мала усі передумови, щоб стати зіркою екрану: вона вміла втілювати різні образи та мала чистий, пронизливий голос. До речі, її мати Наталія також володіла чудовим вокалом.

Наталія Сумська показала свою єдину доньку та розповіла про неї
Наталія Сумська показала свою єдину доньку та розповіла про неї

Дарина, обдарована та мрійлива молода жінка, і її мати, Наталія, в один момент стали об’єктом загадки для багатьох, коли донька зникла з медіа. У 2021 році Наталія Сумська розповіла про трагічну подію в житті своєї доньки. Дарина втратила свого коханого і не змогла подолати біль. Молодий вік не дозволив їй знайти втіху в житті, і вона відчула потребу відірватися від реальності. Відтоді вона живе у відокремленому від світу просторі, не займаючись жодною діяльністю, просто існуючи поруч зі своєю ріднею.

Наталія Сумська показала свою єдину доньку та розповіла про неї
Наталія Сумська показала свою єдину доньку та розповіла про неї

Відомо, що пані Дарина має дочку, і виховання та турбота про неї частково лягли на плечі відомої бабусі, це не завадило їй блискуче впоратися з цією відповідальністю. Варто відзначити, що Наталія не скаржилася на свою долю. І що цікаво, сам Анатолій, чоловік Сумської, не розмовляв про це, не вказуючи жодних натяків на те, що його “донька” обрала для себе незвичне життя. Замість цього він завжди підтримував свою обраницю, і навіть з самого початку їх стосунків він прийняв повністю все, що пов’язане з її минулим.

Нові статті

Схожі статті

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.