Tayanna розповіла про головну матеріальну мрію і назвала вартість найдорожчої пісні: “Вона маленька”

Tayanna — українська співачка та автор пісень. Нещодавно виконавиця розповіла про свою матеріальну мрію. Що саме хоче отримати Tayanna — читайте в матеріалі від "Один Факт".

Tayanna (Тетяна Решетняк) — співачка, автор пісень, колишня солістка гурту “Гарячий шоколад”. В українському суспільстві Tayanna більш відома як протеже кліпмейкера Алана Бадоєва. В нещодавній розмові із журналістами співачка розповіла про свою найзаповітнішу матеріальну мрію, а також назвала найбільшу суму грошей, яку їй заплатили за написану пісню.

Особистість співачки Tayanna – багатогранна та цікава багатьом шанувальникам. Ця дівчина не тільки виконує музичні композиції, а ще й пише тексти пісень. Під час недавнього інтерв’ю Tayanna зізналась, що вартість її найбільшого гонорару за пісню склала 10 тисяч доларів.

Щоправда, зараз, за словами Tayanna — пісень в неї замовляють мало. За місяць вдається продати лише одну написану пісню і то — це можна вважати великою вдачею. Втім – співачка не втрачає надії і продовжує мріяти.

Tayanna розповіла про свою головну матеріальну мрію
Tayanna розповіла про свою головну матеріальну мрію

Серед головних мрій Таяни – велика квартира. Артистка зізналась, що зараз в неї вже є власна квартира в 52 кв. м. Але на думку виконавиці пісень – цього простору їм із сином Даніелем на двох замало.

Також Tayanna зізналась, що не має великого гардеробу, як інші відомі артисти.

В мене гардероб невеликий. Я дуже багато речей роздала, продала – повідомила співачка.

Щодо того, яка сфера діяльності зараз приносить Таяні найбільший прибуток – співачка зазначила, що це написання пісень. Щоправда, зараз вона пише замало пісень, та й продаються вони погано. Стабільності в цьому сегменті прибутку поки що немає.

Tayanna також анонсувала початок свого нового курсу по репетиторству. Співачка хоче навчати людей писати пісні. Початок навчального курсу – вже у квітні 2024 року.

 

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.