39-річна TAYANNA закрутила новий роман та вперше розповіла про свого обранця: хто ж її бойфренд?

Відома співачка TAYANNA вперше поділилась зі своєю аудиторією новими стосунками та розповіла про чоловіка: хто він та чим займається? Подробиці.

Українська виконавиця TAYANNA, після недавнього та складного розставання з колишнім партнером, знайшла нове кохання. Вона, як завжди, зберігає в таємниці своє особисте життя, але на цей раз зробила виняток, розсекретивши, що її серце вже належить чоловіку.

Деталей про нового коханого співачка не розголошує, лише зазначила, що їхні стосунки на початковому етапі та підкреслила, що обранець не займається бізнесом або політикою. Тетяна Решетняк висловила вдячність за ці почуття, оскільки довго не відчувала подібного романтичного стану й бажання ділитися любов’ю.

TAYANNA вперше розповіла про нові стосунки з чоловіком. Фото з Instagram @tayanna_reshetnyak
TAYANNA вперше розповіла про нові стосунки з чоловіком. Фото з Instagram @tayanna_reshetnyak

Вона також згадала розмову з Аланом Бадоєвим, у якій чоловік зазначив, що вона не може брехати, оскільки в її очах відразу видно все. За словами співачки, вона відчуває, що її очі сяють від закоханості. Хоч і Таяна уникає називати це серйозними стосунками, але вона визнала, що почуття зароджуються. Співачка також подякувала Богу за можливість відчути цей стан, який вже давно не зустрічала.

TAYANNA вперше розповіла про нові стосунки з чоловіком. Фото з Instagram @tayanna_reshetnyak
TAYANNA вперше розповіла про нові стосунки з чоловіком. Фото з Instagram @tayanna_reshetnyak

Дівчина висловила важливість “підтримки й обіймів” у будь-яких романтичних стосунках, визначивши ці критерії як найбільш суттєві. Це відображає її глибоке розуміння того, що людські стосунки побудовані на взаємопідтримці та емоційному зв’язку.

Варто зауважити, що TAYANNA нещодавно розповіла про отримання ділянки землі на Балі від свого колишнього партнера і поділилася своїми планами з щодо цього майна. Цей жест може вказувати на те, що для неї важливо підтримувати зв’язок зі своїми підписниками та демонструвати відкритість до спільного володіння майном.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".