Чому відома українська співачка Оля Цибульська по сей день живе з батьками: справа зовсім не в економії

38-річна Оля Цибульська поділилась у своїх соціальних мережах, чому наразі живе з батьками та чи надовго: подробиці особистого життя відомої співачки.

Українська співачка Оля Цибульська розповіла про складне становище своїх батьків, чия квартира в Ірпені була зруйнована. Вона висловила занепокоєння через те, що процес компенсації за знищене житло не просувається, і навіть не знає причин цієї затримки.

Зараз батьки музикантки проживають разом з нею в Києві, але це лише тимчасово. Після обвалу стелі в їхній квартирі довелося провести огляд і розмінування, але після цього процес відновлення не рухався. Вони надали всі необхідні документи, але жодних подальших дій не було вжито. Така ситуація стає проблемою для багатьох українців, зруйновані або непридатні для проживання будинки змушують сім’ї шукати альтернативні варіанти проживання.

Оля Цибульська розповіла, чому живе досі з батьками. Фото з Instagram @ cybulskaya
Оля Цибульська розповіла, чому живе досі з батьками. Фото з Instagram @ cybulskaya

Оля Цибульська зазначила, що наразі немає достовірної інформації щодо подальших кроків. Різні користувачі активно обговорюють події в різних каналах соціальної мережі Telegram, висловлюючи свої власні припущення та гіпотези. Вони надіються на позитивний результат, адже розуміють складнощі, з якими стикаються люди у подібних ситуаціях.

Оля Цибульська розповіла, чому живе досі з батьками
Оля Цибульська розповіла, чому живе досі з батьками

Незважаючи на це, Оля впевнена у майбутньому та вірить у те, що компенсація за завдані збитки буде надана. Її основне занепокоєння полягає у строках отримання компенсації. Вона вірить у здатність України та світового співтовариства забезпечити фінансові ресурси для відшкодування. Однак зазначає, що не може уявити, скільки часу знадобиться на цей процес.

Співачка пообіцяла тримати своїх шанувальників у курсі подій і ділитися новинами щодо розвитку ситуації, оскільки у світі існує чимало сімей, що потребують такої підтримки та інформації.

А що ж насправді приховує родина Цибульських, дивіться у нашому відео:

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.