Родимка тут і там, та ж сивина: в Мережі “опізнали” чоловіка Аліни Гросу, яка нещодавно таємно вийшла заміж

Аліна Гросу вийшла заміж вдруге. Але обличчя обранця не показала. Кого приховує від суспільства ця білявка — спробували з'ясувати прихильники. Детальніше читайте в матеріалі від "Одного факту".

Співачка та акторка Аліна Гросу 12 березня 2024 року повідомила радісну новину: дівчина знов вийшла заміж. Яскраві світлини української красуні у весільній сукні поряд із струнким та високим нареченим на тлі морського пейзажу визвали захоплення у багатьох шанувальників зірки. В той же час Аліна Гросу трохи розчарувала прихильників тим, що не показала обличчя свого обранця.

Прихильники опізнали чоловіка Аліни Гросу
Прихильники опізнали чоловіка Аліни Гросу

Імовірно, Аліна зробила це заради того, щоб привернути інтерес публіки. З моменту весілля білявки пройшло вже 2 тижні, а особистість нового чоловіка співачки так і не було розкрито. Однак це не завадило користувачам соціальних мереж проявити пильність, трохи уваги і… впізнати в таємничому чоловікові Аліни Гросу російського актора Романа Полянського.

Роман Полянський та Аліна Гросу почали зустрічатись ще до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Історія їх кохання розпочалась декілька років тому. Як зізнавався сам Полянський — з Аліною вони були знайомі ще до того, як вона вперше вийшла заміж. Красуня навіть запрошувала Романа на власне весілля.

Дружба між Полянським та Гросу розпочалась після того, як він знявся в музичному кліпі співачки. На той час Полянський був одружений на іншій і вважався добрим сім’янином. Розвитку романтичних стосунків між Аліною та Романом посприяли проблеми у відносинах зі своїми колишніми другими половинками.

Спочатку розлад в родині відбувся у Полянського. Він пішов від дружини. Потім не все стало ладнатися і в Аліни. Врешті решт все дійшло до тієї точки, коли щось потрібно було змінювати. І вони змінили. Роман Полянський зізнавався, що стосунки з Гросу вийшли на новий рівень вже після його розлучення з колишньою дружиною.

Заради коханої Полянський навіть переїхав до Києва. Але після початку повномасштабного вторгнення повернувся до росії. Тоді поповзли чутки, що Гросу та Полянський розлучились через різні політичні погляди.

Прихильники Аліни Гросу опізнали її нового чоловіка
Прихильники Аліни Гросу опізнали її нового чоловіка

Новина про другий шлюб Аліни Гросу змусила її прихильників згадати про Полянського. Користувачі соцмереж угледіли в таємничому нареченому молодої співачки саме його. Дехто з пильних прихильників побачив, що в чоловіка Аліни Гросу – така ж сама родимка на шиї, як і в Полянського. До того ж в хлопця на весільних світлинах — така ж сама зачіска, як і Романа. А ще хлопець, якого так ретельно приховує Гросу — такого ж самого зросту, що і актор Полянський. І бороду він теж носить.

Прихильники аліни Гросу вважають, що вона віддала серце актору Роману Полянському
Прихильники аліни Гросу вважають, що вона віддала серце актору Роману Полянському

Як би там не було і хто б не був обранцем Аліни Гросу – головне, щоб вона була щасливою. Саме такої думки дотримаються прихильники співачки і вітають її із статусом дружини.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".