39-річний Володимир Остапчук виглядає ровесником 23-річної дружини Катерини: очам не віриться (ФОТО)

Володимир Остапчук із Катериною Полтавською довго тримали інтригу, чи одружилися офіційно. Врешті дівчина сповістила, що вона вже Остапчук. З цього приводу пара зробила фотосесію.

Чутки про шлюб Володимира Остапчука з Катериною Полтавською поширюються вже понад рік. Пара довгий час тримала інтригу, то з’являючись у службі “Готово”, то вітаючи одне одного з видатною датою.

Та лише нещодавно Катерина розповіла правду – вони з шоуменом одружені. Тепер вона не Полтавська, а Остапчук. На підтвердження дівчина показала руки з обручками. А фото з весілля оприлюднити не змогла, бо його ще не гуляли.

Одружені Володимир Остапчук та Катерина влаштували фотосет

Вже у новому статусі пара влаштувала фотосет. Дружина вбралася у коричневий шкіряний сарафан, а її благовірний був у стандартній білій сорочці. Катя постійно демонструвала правицю з обручкою на безіменному пальчику. Натомість Володя то ховав руку в кишеню, то приховував за спиною.

Одружені Володимир Остапчук та Катерина влаштували фотосет

Та зовсім не це здивувало шанувальників пари. Між чоловіком та дружиною різниця в 16 років. Тим часом на світлинах цього зовсім не помітно. Незрозуміло, чи це пан Остапчук так моложаво виглядає, чи пані Остапчук доволі доросла.

Одружені Володимир Остапчук та Катерина влаштували фотосет

Схоже, закохані подібними проблемами не переймаються. Їм добре разом і більше нічого іншого не потрібно. Катя підписала спільні світлини, де вони з Вовою ніжно обнімаються й притуляються один до одного:

“Чоловік та дружина”.

А щоб ні в кого не виникало сумнівів, ще й змінила прізвище у своєму Інстаграм-акаунті на чоловікове. Коли дата їхнього розпису, незрозуміло. Можна лише будувати здогадки, що розписалися голубки 22 лютого 2023 року.

Адже саме цього дня торік опублікували світлини з документ-сервісу “Готово”, коротко прокоментувавши: “Нарешті”. А за рік, у 2024-му, Володимир привітав кохану з “важливим днем”.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.