Наталка Денисенко виходила заміж на суші, на воді, в Україні, за кордоном: як збирається провести 5 весілля

Наталка Денисенко виходила заміж цілих 4 рази. Весільні церемонії відбувалися у різні пори роки та за різних обставин. Але й цього акторці виявилося замало. Тож з нетерпінням чекає не 5-те весілля.

Чоловік Наталки Денисенко Андрій Федінчік ладен виконувати усі забаганки коханої дружини. От і весіль влаштував стільки, скільки її душа забажала. І всі вони були офіційними.

Першим стало весілля на знімальному майданчику. Актори грали закохану пару. Саме під час знімання сцени одруження вони й звернули увагу один на одного, хоча чоловік на той момент був невільний. На початку осені Андрій зробив пропозицію коханій.

Чотири весілля Денисенко та Федінчіка

Вони запланували весільну церемонію на наступний рік улітку. Але доля внесла свої корективи. На Новий рік Наталка завагітніла. Дівчина переживала – мріяла про відкриту сукню, а розписуватися довелося взимку.

Чотири весілля Денисенко та Федінчіка

Та Федінчік придумав вихід – повіз наречену на Мальдіви, де було тепло. Вони замовили камерну церемонію на двох. Тож усе було, як собі уявляла наречена.

Коли пара повернулася до Києва, їх запросили на фестиваль весільних церемоній. Організатори влаштували молодятам просто казкове дійство. Весілля вийшло космічним у прямому сенсу цього слова – взяли таку тему. На фуршет були запрошені друзі.

Чотири весілля Денисенко та Федінчіка

Довелося влаштувати свято ще й для родичів. Тоді всі пішли до центрального РАЦСу. Було все, як годиться, з весільним рушником та іконами. Потім перемістилися на корабель “Святий Андрій”.

Коли Денисенко й Федінчіка запросили зіграти в серіалі пару закоханих, Наталка зраділа, гадаючи, що там має бути сцена весілля. Виявилося, що ні, тож покрасуватися у весільній сукні на цей раз не вдалося.

Чотири весілля Денисенко та Федінчіка

Дізнавшись, що Наталка мріє про ще одне весілля, чоловік влаштував його під час відпочинку в Єгипті. Вони дали обітниці одне одному на яхті з дотриманням потрібного церемоніалу.

Нині жінка перебуває в очікуванні повернення чоловіка з війни. Вона вже запланувала п’яте весілля. Навіть знає, в якій буде сукні – пишній, як у принцеси. Залишилося лише дочекатися перемоги.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".