Софія Ротару з Маршинців, а Зібров — з Червоного: українські зірки, що народились у маленькому селі

Вони народились в глухій глибинці і в дитинстві не мріяли про славу. Але Доля розпорядилася інакше. "Один Факт" розповідає, хто з українських знаменитостей народився і виріс в сільській місцевості.

Відомі українські зірки теж колись були маленькими і не всім з них випала Доля жити в царських хоромах. Деякі із знаменитостей народились і певний час мешкали в сільській місцевості разом із батьками. “Один Факт” підготував добірку відомих українців та українок, які родом із села.

Тіна Кароль

Тіна Кароль народилась в селищі Оротукан
Тіна Кароль народилась в селищі Оротукан

Українська співачка Тіна Кароль народилась в селищі Оротукан, що розташовувалось в Магаданській області (росія). Але мама дівчинки була родом з українського Івано-Франківська. Саме туди родина Тіни переїхала, коли дівчинці виповнилося 7 років.

Олег Винник

Олег Анатолійович Винник народився в невеличкому селищі Вербівка Черкаської області. Майбутній відомий співак успішно закінчив середню школу в сусідньому селищі Червоний кут тієї ж Черкаської області.

Олег Винник народився в селищі Вербівка (Черкаська область)
Олег Винник народився в селищі Вербівка (Черкаська область)

Після завершення школи Олег Винник вступив до Канівського училища культури на хормейстерський відділ. В 20 років Олег Винник стає солістом Черкаської філармонії. Згодом за культурним обміном Олег Винник потрапив до Німеччини де і залишився жити. Довгий час він працював там у театрі.

Павло Зібров

Павло Зібров народився в селищі Червоне (Вінницька область)
Павло Зібров народився в селищі Червоне (Вінницька область)

Легендарний український співак із пишними вусами Павло Зібров народився в селищі Червоне Вінницької області. Але вже в школі хлопчик мешкав із батьками в Києві. Саме там він почав навчатись у музичній спецшколі інтернаті імені Лисенка.

Alyona Alyona

реперка Alyona Alyona народилась в селищі Капітанівка Кіровоградської області
реперка Alyona Alyona народилась в селищі Капітанівка Кіровоградської області

Реперка Alyona Alyona теж провела дитинство в сільській місцевості. В селі переможниця Нацвідбору на Євробачення 2024 провела більшу частину свого життя.
Народилась майбутня зірка репу в селищі Капітанівка (Кіровоградська область). Коли Альоні було 13 років – її родина переїхала в Баришівку Київської області.
Alyona Alyona зізнавалась, що сільське походження для неї — велика перевага. І цього вона зовсім не соромиться.

Ада Роговцева

Акторка Ада Роговцева народилась в селищі Глухів Чернігівської області
Акторка Ада Роговцева народилась в селищі Глухів Чернігівської області

Культова українська акторка Ада Роговцева народилась в селищі Глухів, що в Чернігівській області. Вже коли Ада була школяркою – її батьки разом із нею переїхали до міста Полтава.

Софія Ротару

Софія Михайлівна Ротару народилась в селищі Маршинці Чернівецької області
Софія Михайлівна Ротару народилась в селищі Маршинці Чернівецької області

Софія Михайлівна Ротару – народна артистка України, що народилась в Чернівецькій області (селище Маршинці). Родина співачки була багатодітною. В дитинстві маленька Соня дуже часто допомагала батькам поратись по господарству. А ще – торгувала із ними на ринку.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".