Дві сестри – дві різних долі: Наташа Корольова збирає хворост в Африці, а її сестра Руся — підтримує Україну

Сестра Наташі Корольової, співачка Руся - публічно підтримала Україну. Де зараз мешкає Руся та чому в двох українських сестер такі різні долі? Про це розповість "Один Факт".

Ірина Осауленко – старша сестра запроданки-русалки Наталії Корольової, днями висловила потужну підтримку Україні та українцям.

Ірину Осауленко в 90-ті роки всі знали як співачку Русю. В ті роки вона була дуже популярною. Зараз ця жінка мешкає в Америці, але цілком і повністю підтримує рідну Україну. Я так вийшло, що дві рідні сестри, які народились в Україні — обрали такі різні Долі? “Один Факт” розповість про це далі.

Співачка Руся (Ірина Осауленко) із рідною сестрою, Наталією Корольовою
Співачка Руся (Ірина Осауленко) із рідною сестрою, Наталією Корольовою

Ірина Осауленко — старша сестра Наталії Корольової – тої самої знаменитої русалки, яка колись пов’язала своє життя із російським дельфіном, Ігорем Ніколаєвим.

Після початку повномасштабного вторгнення росії до України кожна із сестер зробила свій свідомий вибір. Наталія Корольова вже давно заміжня зовсім на іншим чоловіком – Сергієм Глушко (стриптизер Тарзан).

Русалка попливла до інших берегів і обрала для себе росію. Більш того, після вторгнення Корольова не висловила жодного слова підтримки своїм співвітчизникам, які вже понад 2 роки поспіль страждають від російської навали. Колишня киянка Наталія Корольова ніяким чином не засудила вторгнення сусідньої країни до рідної Батьківщини, України.

Зрадниця продовжує там жити і працювати, повністю підтримуючи кремлівський режим і обираючи для себе веселі подорожі. Наприклад, поки її рідна сестра Ірина Осауленко переймається про майбутнє своєї Батьківщини та людей, що мешкають в Україні – сама Наталія Корольова, схоже, зовсім не турбується про долю Києва та інших українських міст. В неї є більш важливі турботи. Наприклад, назбирати купу хворосту десь на просторах Африки.

В той же час Ірина Осауленко, сестра Корольової, зазначає, що її життя та життя усіх її близьких людей сильно змінилося після 24 лютого 2024 року. Колишня співачка зазначила, що живе в Америці вже понад 30 років, але серцем зараз — із українцями. Руся (сценічний псевдонім Ірини Осауленко) вірить в українську перемогу. Сестра Корольової зазначила, що в Україні в неї залишились тітка, брати та племінники. І за всіх родичів вона дуже переживає.

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.